Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nejmladší novodvorští splnili trenérovi přání

Vytvořeno 22.09.2008 01:00:15 | Poslední změna 22.09.2008 01:00:15
Čáslav - Naši nejmladší zavítali na hřiště favorita z Čáslavy.
Čáslav - Nové Dvory 16:0

První půle začala oboustranně opatrně. Naše obrana hrála na jistotu. Soupeři se jí podařilo prolomit "až" v 7.min po závaru před naší bránou. Bucifál v bráně svůj tým opět podržel, hlavně v prvním poločase se blýskl několika parádními zákroky. Polák svým výkonem dokazoval, že do základu patří oprávněně. Cieslar roste ve spolehlivého stopera, který často s přehledem likvidoval akce domácích. V první půli nevýrazný Kratochvíl vlétl do druhé půle se svou "starou" dobrou formou. Vařečka předvedl velice dobrý výkon a nezalekl se ani hráčů jiné váhové kategorie. Fišr opět prokazoval svůj potenciál, dokázal motat hlavy i třem hráčům soupeře, což trenér komentoval slovy "takto ano, to se mi líbí". Neubauer s Culkem si na sebe v útoku teprve zvykají, ale už teď je jasné, že budou pro soupeře velkou hrozbou. Zajac s Gálisem se začínají pomalu "otrkávat" a přesvědčují se o tom, že hrát se dá s každým soupeřem. Melša, Gunter, Skolil, Nytra a Hruška jistě budou v budoucnu platnými hráči.

Nesmíme ani zapomenout na fanoušky a fanynky našeho celku, který jsou naším borcům velkou oporou. K příjemnému zážitku přispěl i hlavní rozhodčí.

Nové Dvory: Bucifál - Kratochvíl, Cieslar (K), Polák, Vařečka, Fišr, Neubauer, Culek, Zajac, Melša, Gális, Gunter, Skolil, Hruška, Nytra (chyběli Hynek, Koblishke, Radla)

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti s Paběnicemi v sobotu 27.9.2008 od 10:30 hod.


Dnešním dnem byla zahájena rubrika "3 OTÁZKY PRO TRENÉRA". Dnes nám na otázky odpovídal Lukáš Kratochvíl.

1. Jak jste spokojen s výsledkem dnešního utkání?

"No výsledek se zdá být hrozivý, ale uvědomme si, že mužstvo začíná takzvaně od "píky", takže s výsledkem jsem spokojen, vezmeme-li i v potaz, na jak silného soupeře jsme dnes narazili".

2. Co jste hráčům před utkáním v kabině říkal?

"Vždycky jim říkám stejnou větu: Nedat nic zadarmo a hrabat, hrabat a hrabat. Ještě jsem hráčům řekl, že bych si přál nedostat více jak dvacet branek, což mi kluci splnili a udělali mi tím radost".

3. Budou nějaké změny v sestavě na příští utkání?

"Ano, nějaké změny připravujeme".Zdroj: Loslak

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one