Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Opět bez gólu :-(

Vytvořeno 16.10.2008 13:16:22 | Poslední změna 16.10.2008 13:16:22
Chotusice - Kdo přijel na utkání přípravek do Chotusic, ten neprohloupil. Byl svědkem krásného slunečného odpoledne, které bylo jako dělané, pro fotbalové utkání. Navíc na hráče čekalo hezky upravené hřiště.

Chotusice - Nové Dvory 17:0

Vstup do utkání byl oboustraně opatrný, ale lépe začali domácí. V 5.min prostřelili hostujícího gólmana Culka, který nahradil nemocného Bucifala. Nutno dodat, že jeho výkon byl excelentní. Cieslar, jako kapitán, předvedl velmi slušný výkon. Zároveň celá obrana hrála jako jeden muž. Levý bek Vařečka i pravý bek Kratochvíl předváděli velmi slušné výkony. Neubauer zase dokázal několikrát vyvést balón z naší půlky až k soupeřovi svatyni. Malý Fišr se předvedl velkými výkony. Ani Polák se vpředu neztratil. Zajac začína projevovat mírné zlepšení. Gális, jako předstoper, se jeví trenérům v dobrém světle. Ani Gintr se na lévem beku nepohyboval nějak neobratně. Melša po svém střídání, nahradil hráče důstojným způsobem, stejně také Skolil se neztratil. Hynek snad už začíná chápat, co od něj trenéři čekají a lepší se.

Rozhodčí Rynda pískal s velkým přehledem. Fanoušci obou mužstev, povzbuzovali s velkou vervou a hnali hráče k velkým výkonům.

Příští utkaní je v sobotu na domácím hřišti s Vrdy. Výkop je stanoven na 10:30 hod. Těšíme se na vaší hojnou účast.

Nové Dvory: Culek, Cieslar, Vařečka, Kratochvíl, Fišr, Polák, Zajac, Skolil, Melša, Hynek, Neubauer, Gintr, Gális

 

Dnes, TŘI OTÁZKY PRO….., odpovídá trenér Lukáš Kratochvíl.

1. Co říkáte výkonu Culka v bráně a proč vůbec chytal?
Chytal, protože Bucifal leží na lůžku s angínou. Jeho výkon byl vynikající. Je to opravdu talentovaný hráč, který může hrát na všech postech. Na všech postech bude vždy výborný.

2. Nezdají se vám někteří hráči statičtí? (Skolil, Hynek, Melša, Gintr, Zajac).
No, otázka není nejzdařilejší, ale odpovím. Každý člověk je jiný a kluci se do toho určitě dostanou. Musím říci, že na treninku vidím zlepšení I u těchto hráčů. Všechno přijde, klukům věřím.
3. Už jste s trenéry přemýšleli o brankáři? Bucifal po sezóně jde do žáků.

Ano, někoho máme vytipovaného, ale zatím jsme oficiálně nikoho neurčili.

 

Zdroj: Loslak

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one