Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Snad padne branka v "přáteláku"!

Vytvořeno 28.10.2008 22:12:44 | Poslední změna 28.10.2008 22:12:44
Zánoří n.L. - Za mlhavého podzimního rána nastoupili naši mladíci k poslednímu mistrovskému utkání podzimu. Někteří nedočkavci, v čele s asistentem Janem Rakem, byli na srazu o hodinu dříve.
Záboří n.L. - Nové Dvory 6:0

Z kluků byla už před zápasem cítit ta správná nabuzenost a bojovnost, což je dobrým předpokladem k dobrému výsledku. Trenéři kladli před zápasem důraz na bojovnost a pod heslem čistý ze hřiště nikdo nepůjde, se vydali na zteč. Terén byl měký a mokrý a to našim klukům vyhovovalo. Zdá se to podivné s přihlédnutím na výsledek, ale kluci podali opravdu dobrý výkon. I z řad domácích zaznívaly slova chvály, na výkony našich hráčů.

"Původně jsem chtěl vyzdvihnout výkon celého mužstva a nikoho konkrétního nejmenovat, ale nakonec přeci jen musím, protože někteří kluci podali výkon " pán exceláns". Jmenovitě to byli Culek, Vařečka, Kratochvíl a Bucifál. Tito hráči neodevzdali na hřišti 100 procent jako zbytek mužstva, ale nejmíň o 50 procent více. Ostatní borci jako by se jim chtěli vyrovnat a tím jejich výkon šel také nahoru. Vše vypadá, že je to na správné cestě. I proto je na trenérech vidět, jak klukům věří a jak jsou s jejich výkony spokojeny.

Diváci byli jako vždy skvělí. Příští sobotu (1.11.2008) se na domácím hřišti utkají naši borci opět s hráči ze Záboří a všichni doufáme a přejeme si, že jim tu porážku kluci oplatí. Začátek zápasu byl stanoven na 12:30 hodin a bude to předzápas našeho B-týmu.

Nové Dvory: Bifál (c) - Culek, Vařečka, Kratochvíl, Gális, Melša, Polák, Zajac, Koblischhke, Ginter, Fišr, Hynek

 

V naší rubrice (TŘI OTÁZKY PRO .....), odpovídal tentokrát hlavní trenér Lukáš Kratochvíl:

1. Výsledek 6:0. Co vy na to?
"Upřímně řečeno výsledek mě moc netrápí. Momentálně je nutno přihlížet k individuálním výkonům hráčů. Vezmeme-li v potaz, absenci několika klíčových hráčů, je výsledek 6:0 dobrý."

2. Skóre 0:104 je trošku děsivý. Máte vůbec gólmana?
"Vy jste snad z Blesku či jiného bulváru. Jasně že máme GÓLMANA !!!!!. Ano, dostane 10,15,20 gólů, ale to je výsledek práce celého družstva, ne jenom gólmana. Náš gólman naopak dokáže v zápase dalších 10,15 gólů chytit. To už ale bohužel z výsledku nevyčtete. Bucifál chytá velmi dobře!"

3. No nic ve zlém. Tak raději jiná otázka. Jaký je další program?
"Ještě nekončíme. V sobotu máme již zmiňovaný přáteláček se Zábořím. Týden na to máme na programu opravdou lahůdku, na kterou by jsme rádi všechny (hlavně otce) pozvali. Bude to zápas, ve kterém naši kluci vyzvou na ostří nože svoje MAMINY. No a týden na to máme pro kluky přichystanou besedu s fotbalovým géniem a internacionálem. A samozřejmě stále trénujeme."

Děkuji za vyčerpávající odpovědi a ať se daří.

Zdroj: Loslak

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one