Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Dvě branky Pospíšila k bodovému zisku nevedly

Vytvořeno 12.09.2010 00:00:21 | Poslední změna 12.09.2010 00:00:21

Nymburk – Fotbalisté Nových Dvorů zajížděli ve 3. kole I. B třídy C do Nymburka. S tamním béčkem prohráli 2:4 a na premiérový bod z minulého týdne nenavázali.

Nymburk B - Nové Dvory 4:2 (1:0)

Fotbal se hraje na góly, ty jsme nedali. Soupeř byl prostě lepší. Nymburk otevřel skóre po čtvrthodině. My jsme byli bezzubí, měli jsme jen pár standradek. Při odchodu do šaten jsme měli navíc problémy s disciplínou, když se kluci začali hádat, proto jsem vytřídal,“ zhodnotil první část utkání trenér Nových Dvorů Miloslav Čepek.

"Do druhého poločasu jsme si řekli nějaké pokyny a hra se zlepšila. Pospíšilovi se podařilo po hezké akci vyrovnat. Pak však v závěru domácí skórovali a o chvíli později kopali penaltu po nastřelené ruce, čímž bylo po zápase,“ uvedl Čepek a dodal: „Ještě jsme snížili, ale na konci znovu domácí udeřili.

 „Hráli jsme dobře, jen naše dvě chyby, po kterých jsme inkasovali, byly velké. Ale hlavní je, že jsme získali tři body,“ řekl Karel Kovacs, vedoucí domácího mužstva.

Branky: 12. a 90. Kukla, 73. Kubálek, 82. Havrda (pok. kop) - 55., 84. Pospíšil 

ŽK: 2/1

Rozhodčí: Baroch – Soběslav, Holý

Diváků: 110

Polaban B: Pulda – Hospodka, J. Grešula, Kubálek, Nedorost – Kalina (70. Poklop), Jeřábek (77. Spilka), Havrda, Valíček – Kukla, Březina

Nové Dvory: Černý - Rajchman, Zelený, Radla, Maláček (80. Rác) - Pátek (46. J. Procházka), Oliva, Jak. Rak, Čálek - Pudil, Pospíšil. Trenér Miloslav Čepek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one