Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Josef Vančura: Nedáš gól, nevyhraješ

Vytvořeno 16.09.2010 22:42:40 | Poslední změna 16.09.2010 22:42:40

Rožďalovice – Nové Dvory nevyhrály ani ve 4. kole I. B třídy C, když hrály na půdě Rožďalovic a prohrály po trestném kopu, který si samy srazily do brány.

Rožďalovice – Nové Dvory 1:0 (1:0)

Miloslav Čepek byl pracovně pryč, proto tým vedl předseda novodvorské kopané Josef Vančura. „Prohráli jsme si to sami, protože jsme nedali vyložené šance. Láďa Pospíšil měl minimálně tři a Čálek dvě. Soupeř nám dal branku z trestného kopu, ale byl to spíše vlastňák, kdy míč změnil směr od hlavy jednoho z našich hráčů. Jinou šanci domácí neměli, ale bohužel, hraje se na góly a ty jsme nedali. Byl to hratelný soupeř, takže jsme ztratili tři body,“ popsal Vančura zápas a dodal: „Nedáš gól, nevyhraješ.“

"Zápas nebyl ke koukání, na obou stranách bylo hodně nepřesností. Byla to homomajzna z obou stran,“ hlesl po utkání rožďalovický trenér Milan Švábenský. „Myslím, že jsme o ten jeden gól vyhráli zaslouženě. My jsme ještě trefili tyč, ale jinak jsme špatně řešili finální fázi našich akcí. Bylo otázkou času, kdy dostaneme branku, ale to se nestalo. Lepší soupeř by nás asi potrestal. Musíme se zlepšit ve všech činnostech,“ uvedl Švábenský. „Utkání mě zklamalo,“ dodal.

Branka: 34. Sporiš

Rozhodčí: Holý

ŽK: 2/1

Diváci: 150

Rožďalovice: Hampl – J. Veselý, Sporiš, Havlík, Hojsák – Musil (46. J. Nechánský), Blažek, Pavel, Kozák (79. Pulda) – Mašinda, Ott (85. Najmon)

Nové Dvory: Černý – Rajchman, Zelený, Radla, Maláček – Rác (46. Jak. Procházka), Oliva, Jak. Rak, Pátek (79. Pudil) – Pospíšil, Čálek. Tým vedl Josef Vančura.

 

 

 

 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one