Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Kobylky odvezly z Nových Dvorů všechny body

Vytvořeno 09.10.2010 20:13:48 | Poslední změna 09.10.2010 20:13:48

Nové Dvory - V rámci 7. kola I.B třídy se hrálo okresní derby. Oba soupeři byli nabuzení ziskem bodů z minulého kola - v případě Nových Dvorů šlo o první body z venku (v Tupadlech 1:1), u Bílého Podolí šlo o první body vůbec (Nymburk doma 3:2).

Nové Dvory - Bílé Podolí 0:4 (0:2)

První poločas začali lépe hosté a ve 12. minutě se ujali vedení po střele Šáleného z 20 metrů. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Beran předvedl dva dobré zákroky a třetí šance novodvorských se zakončení nedočkala. Od poloviny poločasu se začalo spíše bojovat, takže další šance nepřicházely. Až v nastavení kopali podolští roh, Jelínek hlavou přiťukl Semínkovi, který prostřelil brankáře i dva obránce na brankové čáře a bylo to 0:2.

Ve druhém poločase diváci čekali tlak domácích, ale ti si žádnou šanci nevytvořili. V 58. minutě tak udeřilo na druhé straně - z nenápadné akce vystřelil Chmelař z hranice vápna a trefil se přesně k tyči - 0:3. V 59. minutě už zvedali domácí ruce nad hlavu, ale prudkou střelu, která překonala i Berana, zastavil na brankové čáře Semínko. To byla prakticky poslední šance domácích na zdramatizování zápasu. Od této chvíle podolští kontrolovali hru a pozornou obranou nedovolili domácím něco s výsledkem udělat. Sami mohli přidat další góly, ale šanci Zeleného, který si položil brankáře, vykopl obránce z brankové čáry (74. minuta). Další šanci měl Semínko, ale opět mířil jen do dobře postaveného obránce (76. minuta). Nebezpečnou střelu vyslal i Mužátko, ale brankář chytil. V 81. minutě chtěl Semínko vrátit Jelínkovi asistenci z první půle, ale brankář byl opět na místě. V 84. minutě byl Chmelař u nakopnutého míče rychleji než domácí brankář. Ten hostujícího útočníka "sundal" a rozhodčímu nezbylo nic jiného, než odpískat penaltu. Spáčil se nemýlil a bylo to už 0:4. Podolští si tak z horké novodvorské půdy odvezli všechny body. Nutno dodat, že naprosto zaslouženě - to ostatně dokládá i čtyřbrankový rozdíl ve skóre.

Branky: 12. Šálený, 45. Semínko, 58. Chmelař, 85. Jan Spáčil z pen.

Rozhodčí: J. Koleček

Nové Dvory: Černý (90. V. Pudil) - Pátek, Oliva, Zelený, Maláček (65. Špírek) - Rak, Brožek, Radla, Čálek - O. Pudil, Pospíšil (Jak. Procházka). Trenér Miloslav Čepek.

B. Podolí: Beran - L. Toman, Semínko, L. Štoček, D. Mužátko - Skala, Zelený (90. Šmíd), Šálený, Jan Spáčil - Jelínek (80. Švadlenka), Chmelař (75. Šilha). Trenér Radek Toman.

 

 

Zdroj: www.fcbilepodoli.webnode.cz

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one