Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Novodvorští doma totálně vyhořeli - diskuze

Vytvořeno 22.09.2010 16:37:22 | Poslední změna 30.09.2010 14:58:40
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "4030":
 
Dobrý den, omlouvám se, ale neměl jsem dříve čas na odpověď.Odpověď je jednoduchá. 1. Neznám hráče jmény takže vám nenapíšu koho na jaký post. Díval jsem se na to, jak typově hráči pasují na své posty. Je mi jasné, že když nějaký hráč hrál jako útočník x let, nepohrne se do zálohy. A to jeproblém trenéra, aby ty hráče dokázal oslovit a vysvětlit, proč se je potřeba přesunout. To je vidět na příkladu hráče s číslem 5, ten měl hrát v záloze, protože má odpovídající techniku, přehled, doplňoval by č.4 a umí přihrát. Nebo čekáte, že bude přihrávat jako útočník? 2. Co se týče k pokynům trenéra. To co uvádíte nemá s koučinkem moc společného. Jestli jste někdy hrál, pak víte, že toho hráč v zatížení mnoho nevnímá. To co má hrát musí mít zažito z tréninku a z taktické přípravy. Každá změna v taktice se mění prostřednictvím osobnosti v týmu ( zpravidla kapitánem). Jak trenér reagoval na rychlé rozehrávky std. situací? Nic nebylo slyšet. To byly momenty, které soupeře posadil na koně, protože jak rychle Dvory rozehrály, tak rychle míč ztrtily a dostávaly se pod tlak.

Bylo by toho více, ale nebaví mě to psát. Navíc nejsem zvyklý odpovídat na anonym. Takže příště s podpisem.

Mějte se. Petr Mihalík

Pane Mihalík, velice by mě zajímalo, jak by jste to jinak postavil. Na zápase jsem též byl a jediné co šlo teoreticky udělat jinak (a neříkám že by to bylo dobře), bylo prohodit pravého beka s pravým záložníkem. Ovšem i tak by byl výsledek stejný. A k tomu trenérovi. Několikrát jsem zaslechl taktické pokyny z domácí lavičky (hrajte to po lajnách, středem ne, zaber zpátky) . Ovšem bez ohlasu, hráči si to hráli podle svého. A že by to neslyšeli, když já to slyšel na cca 20 metrů?!
Zdravím trenéra, hráče i fanoušky Nových Dvorů. Protože jsem se šel poprvé do Dvorů podívat na utkání, ve kterém jsem měl na obou stranách své podřízené, rád bych se k tomu vyjádřil. Velice si vážím všech, kteří věnují svůj volný čas a mnohdy i finance k provozování koníčku fotbal. Má to však svá ale. Jestliže po klukovi, který chodí do zaměstnání chceme, aby na hřišti odvedl nějaký výkon, tak mu musíme jako trenér říci, co očekáváme, co má hrát, prostě jej a s ním celý mančaft nejen herně, ale i takticky připravit. A to byl hlavní rozdíl oproti soupeři Dvorů. Ten totiž trenér jasně instruoval i ve hře. Takže výmluvy kdo chybí, proč ten nebo onen nehraje neobstojí. Navíc jestliže je ve hře vidět špatné rozestavení hráčů podle typologie hry jednotlivců. Navíc v situaci, kdy po postupu do vyšší soutěže a vyrovnáváním se z novou situací, je každý bodík k nezaplacení. Nejsem schopen posoudit, jak hráči Dvora jsou schopni dodržet instrukci trenéra, ale každý by měl slyšet co má hrát, jestli se hraje na plichtu, to zn. zajištěná obrana a pod.. To kdo kope trestňáky, penalty a rohy vědí už z tréninku. Hlavně si ale udělejte pořádek s rozestavením hráčů. Šlo to postavit lépe a určitě na lepší výsledek.

Přeji Dvorům více štěstí v dalších utkáních.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one