Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

V Milovicích opět prohra o jednu branku

Vytvořeno 11.11.2010 23:04:14 | Poslední změna 11.11.2010 23:04:14
Milovice - Předposlední podzimní mistrovské utkání, zajíždělo novodvorské mužstvo do Milovic (2.místo v tabulce). Čekal se jednoznačný průběh s bohatou nadílkou gólů do hostující branky.

AFK  Milovice - Nové Dvory 2:1 (1:0)

K utkání odjelo jen třináct hráčů (zranění z minulého utkání Radla, Rak Jakub) a ke všemu se hrálo dopoledne. Trenér předzápasovou přípravu brzy zrušil, protože někteří hráči si z kabiny udělali „bufet“ (snídali) a vesele se bavili.

Už v 6.min zahrával po faulu Maláčka domácí Zikmund přímý volný kop. Střela mířila vedle branky hostů. Domácí získávali menší územní převahu, ale do šancí je často posílali hosté svými chybami. V 10. minutě si obnovil zranění Brožek a musel být střídán Beranem. Ve 13.min zahrával Melša přímý volný kop hostů, ale bez úspěchu. Ve 30.min hosté při svém útoku zapoměli bránit a domácí postupovali 4 na 1 (Zelený), ale gólman Černý chytá gólovou přihrávku domácích. Ve 32.min hostující hráči podcenili dlouhý centr do svého pokutového území (Černý, Zelený) a domácí hráč střílí nad branku. Ve 33.min domácí kapitán nastřeluje z 35 metrů břevno branky Nových Dvorů (využívá větru). Ve 40.min byl k vidění zbytečný nedovolený zákrok Pátka, ve svém pokutovém území (stačilo soupeře vytěsnit z PÚ). Rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil domácí Zikmund a nezaváhal - 1:0.

Ve 46.min domácí z rozehrání nastřelují břevno hostující branky (hosté snad spali v kabině). V 50.min Černý vyráží gólovou šanci domácích.

V 58.min fauloval Melša na „hranici pokutového území“ a rozhodčí se rozhodl pro pokutový kop. Exekutor Zikmund nastřeluje pravou tyč Černého branky. V 73.min po zmatku před brankou, řešili hosté odkopem míče na rohový kop. Po rozehrání pohodlně skóruje hlavou domácí, neobsazený hráč, Novák - 2:0. V 75.min zahrával přímý volný kop hostů Zelený, ale jeho střele málem nestačila ochranná síť za domácí brankou. V 76.min rozehrával přímý volný kop hostí Melša, Oliva na letící míč jen o milimetry nedosáhl hlavou. V 77.min fauloval Zelený u pokutového území hostů. Z přímého kopu domácí přestřelují hostující branku. V 78.min zahrávali hosté rohový kop. Domácí odehrali míč jen za pokutové území, kde jej získal Jakub Procházka a střelou po zemi snižíl - 2:1. V 84. min u svého pok. území fauloval Beran. Domácí přímým volnýn kopem jen nastřelují hostující zeď. V 87.min zahrával přímý volný kop hostů Maláček. Centroval do pokutového území, kde nedokázal usměrnit mezi tyče hlavou Pospíšil.

Byl to asi nejhorší zápas sezony. Měli jsme spoustu šancí, ta jsme ale lajdácky neproměnili. Nebylo to pohledné utkání, i když jsme vyhráli zaslouženě. Ještě jsme totiž trefili třikrát brankovou konstrukci. Není ale koho pochválit, chybělo nám nasazení a lepší řešení finální fáze akcí,“ řekl hrající kouč Milovic Ivan Plecitý.

Trenér hostí Miloslav Čepek okomentoval zápas těmito slovy: „Nevychovanost hráčů se přenesla z hráčské kabiny na hrací plochu a výsledkem byly ŽK a nedisciplinovanost při herních situacích.“

 

Branky: 40. Zikmund (p.k.), 74. Novák - 78. J. Procházka

ŽK: 2/4 (ND: Špírek, Oliva, J. Pátek, Beran)

Diváků: 100

Rozhodčí: Tylchert (M.Boleslav) – Vlk Mir. (Luštěnice), Smolka (M.Boleslav)

Milovice: Fišer – Novák, Zikmund, Rožánek, Růžička – Jareš (86. Zoubek), Plecitý, Magda, P.Muller (74. Palička) – Došlý, Jánský

Nové Dvory: Černý – Maláček, Zelený, Melša, J. Pátek (89. Jeřábek) – J. Procházka, Brožek (10. Beran), Oliva, O. Pudil – L. Pospíšil, Špírek. Trenér: Miloslav Čepek

 

 

 

 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one