Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Novodvorští neuspěli na turnaji vítězů okresních přeborů

Vytvořeno 18.07.2010 19:35:40 | Poslední změna 18.07.2010 19:35:40
Nové Dvory – Fotbalisté Nových Dvorů absolvovali v sobotu turnaj vítězů okresních přeborů na Vysočině, kde ale díky slabé účasti hráčů skončili poslední. Tým pravděpodobně naposledy vedl trenér Miloslav Čepek.

„Bylo to hrozné z naší strany,“ smál se trenér Nových Dvorů Miloslav Čepek. „Kraj Vysočina pořádal turnaj pro vítěze okresů a nás pozval jako souseda,“ vysvětlil účast Nových Dvorů a pokračoval: „Zapomněli ale, že naši kluci mají dovolené, takže jsme tam jeli v deseti lidech. Pak dorazil v průběhu prvního utkání Ladislav Pospíšil. Měli jsme tři dorostence a čtyři lidi z béčka. Hráli jsme tři utkání proti soupeřům, kteří přijeli v plné síle. Dopadli jsme jak sedláci u Chlumce.“

Novodvorští si stěžovali i na hřiště. „Všechna tři utkání jsme hráli na náhradním hřišti, ale to byl mlat. Na hlavní hřiště, které bylo postříkané a měkoučké, jsme se nedostali. Nezvládli jsme i hrací plochu,“ přiznal Čepek.

Jaké měli hráči Nových Dvorů rozlosování? „První utkání jsme prohráli nula čtyři se Spářečí, druhé pak dva tři, když jsme dostali takový gól, jako dal Igor Gluščevič za Spartu v Gruzii. Ve skupině jsme tedy skončili třetí a hráli jsme o páté místo na stejném drnu a to už kluci nezvládali. Býtovčice nastoupily se sedmnácti hráči a prohráli jsme jedna sedm,“ popsal vystoupení svých svěřenců Miloslav Čepek.

„Skončili jsme šestí, ale turnaj nám nic nepřinesl. Chtěli jsme se rozloučit jinak, ovšem chyběla spousta hráčů. Kdybychom hráli s plným kádrem, tak bychom byli vyrovnaným soupeřem,“ myslel si Čepek a dodal: „Vůči pořadatelům bylo dobré, že jsme tam alespoň dojeli.“

Výsledky – skupina: Nové Dvory – Spářeč 0:4, Nové Dvory – Pacov 2:3. (branky: Pospíšil, Pátek). O 5. místo: Nové Dvory – Býtovčice 1:7 (branka: Pospíšil).

Sestava Nových Dvorů: Chour – Jelínek, Zelený, Beran, Maláček – Melezínek, M. Melša, Pátek, Křepelka – Čálek, Pospíšil. Trenér Miloslav Čepek.

 

Zdroj: www.kutnohorský.denik.cz 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one