Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Los I.B třídy C

1.kolo
Domácí Hosté Výsledek
Jirny B Rožďalovice 1:4
Libodřice Sadská 3:7
Sokoleč B.Podolí 6:3
Milovice Tupadly 2:2
Lysá Poříčany 3:4
Velim B N.Dvory 4:1
Ostrá Nymburk B 4:1

2.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice Nymburk B 2:2
N.Dvory Ostrá 1:1
Poříčany Velim B 2:2
Tupadly Lysá 3:1
B.Podolí Milovice 0:1
Sadská Sokoleč 2:5
Jirny B Libodřice 3:0

3.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Libodřice Rožďalovice 5:2
Sokoleč Jirny B 2:0
Milovice Sadská 2:1
Lysá B.Podolí 2:1
Velim B Tupadly 4:0
Ostrá Poříčany 2:1
Nymburk B N.Dvory 4:2

4.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice N.Dvory 1:0
Poříčany Nymburk B 3:2
Tupadly Ostrá 3:2
B.Podolí Velim B 1:6
Sadská Lysá 2:1
Jirny B Milovice 2:3
Libodřice Sokoleč 2:5

5.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Sokoleč Rožďalovice 1:1
Milovice Libodřice 2:2
Lysá Jirny B 1:0
Velim B Sadská 3:2
Ostrá B.Podolí 3:2
Nymburk B Tupadly 4:0
N.Dvory Poříčany 0:4

6.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice Poříčany 1:0
Tupadly N.Dvory 1:1
B.Podolí Nymburk B 3:2
Sadská Ostrá 1:3
Jirny B Velim B 2:0
Libodřice Lysá 0:2
Sokoleč Milovice 1:1

7.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Milovice Rožďalovice 2:0
Lysá Sokoleč 2:0
Velim B Libodřice 8:1
Ostrá Jirny B 4:1
Nymburk B Sadská 6:1
N.Dvory B.Podolí 0:4
Poříčany Tupadly 2:2

8.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice Tupadly 4:2
B.Podolí Poříčany 4:2
Sadská N.Dvory 5:0
Jirny B Nymburk B 2:1
Libodřice Ostrá 3:1
Sokoleč Velim B 1:2
Milovice Lysá 3:1

9.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Lysá Rožďalovice 2:0
Velim B Milovice 2:1
Ostrá Sokoleč 2:0
Nymburk B Libodřice 1:1
N.Dvory Jirny B 0:3
Poříčany Sadská 4:0
Tupadly B.Podolí 2:1

10.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice B.Podolí 4:0
Sadská Tupadly 2:1
Jirny B Poříčany 3:2
Libodřice N.Dvory 5:2
Sokoleč Nymburk B 2:0
Milovice Ostrá 5:3
Lysá Velim B 1:3

11.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Velim B Rožďalovice 3:0
Ostrá Lysá 0:0
Nymburk B Milovice 0:3
N.Dvory Sokoleč 1:2
Poříčany Libodřice 3:0
Tupadly Jirny B 1:0
B.Podolí Sadská 4:2

12.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Rožďalovice Sadská 5:1
Jirny B B.Podolí 3:3
Libodřice Tupadly 3:1
Sokoleč Poříčany 5:0
Milovice N.Dvory 2:1
Lysá Nymburk B 6:3
Velim B Ostrá 5:1

13.kolo 
Domácí Hosté Výsledek
Ostrá Rožďalovice 2:2
Nymburk B Velim B 2:2
N.Dvory Lysá 0:2
Poříčany Milovice 3:2
Tupadly Sokoleč 3:2
B.Podolí Libodřice 5:4
Sadská Jirny B 2:1

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one