Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Hodnocení trenérů k zápasu Sedlec - Nové Dvory

Vytvořeno 10.06.2008 03:05:10 | Poslední změna 10.06.2008 03:05:10

Kutná Hora - V dalším kole rubriky se Kutnohorský deník ptal po utkání Sedlec - Nové Dvory na pocity trenéra Sedlece Zdeňka Tvrdého a novodvorského kouče Jaroslava Wohlgemutha.

Byla to tragédie. Spokojený proto nejsem vůbec,“ mračil se trenér Sedlece Zdeněk Tvrdý. „My jsme soupeře pustili dvakrát na půlku a z toho nám jednou dali gól z trestňáku. I ze dvou metrů trefil třeba Petr Stolín dvakrát brankáře, proto s tímto zápasem nemůžu být absolutně spokojený,“ pokrčil rameny kouč. Hru chtěl domácí trenér oživit o poločase střídáním, ale byl z toho pouze vyrovnávací gól Zdychynce. „O poločase jsem tedy sáhl ke střídání, protože jsem si myslel, že se to změní, ale bylo to úplně stejný. Někdy máte zápas, že do čeho kopnete to tam spadne, ale někdy je zkrátka zápas blbec a nespadne tam nic a nám to tam tedy nepadalo vůbec. Jak jsem řekl, spokojený nejsem vůbec, ale našim hráčům nemůžu vytknout snahu, chtěli hrát. Zkrátka to tam nepadalo,“ smutnil Tvrdý. „Hrálo se převážně na jedné půlce, ale byla z toho remíza 1:1. Víc není co hodnotit,“ zakončil.

Já si myslím, že bod jsme v Sedleci uhráli se štěstím. Soupeř měl spousty šancí, ale neproměnil je. My jsme měli nějaké šance také, kdy jsme mohli skóre navýšit, ale dopadli jsme stejně. V zápase jsme se mohli opřít o brankáře, který chytil tři nebo čtyři vyložené šance,“ upozornil trenér Nových Dvorů Jaroslav Wohlgemuth. „Každý bod se počítá, a to i když je se štěstím. Můžeme se třeba podívat na náš nároďák, který také vstřelil branku a vyhrál tak utkání. Tak to prostě je. My se teď musíme připravit na zápas s Kaňkem, abychom potvrdili umístění v tabulce a zůstali před ním,“ doplnil trenér.

Zdroj: www.kutnohorsky.denik.cz

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one