Kaňk odmítl kdejaké pomluvy

Vytvořeno 07.06.2008 23:07:17 | Poslední změna 07.06.2008 23:07:17
Kaňk - I když utkání 24.kola předcházely různé fámy a zvěsti o jeho „tutovém“ výsledku, nakonec to opravdu byly jen fámy, což potvrzuje jednoznačný výsledek ve prospěch domácích. Utkání bylo pozdrženo krátkou, ale vydatnou přeháňkou, po které trávník pěkně klouzal.
Kaňk - Chotusice 4:1 (1:1)

V nevýrazném prvním poločase, kdy chvílemi byli lepším celkem hosté, se Kaňk dostal do vedení penaltou za faul ve vápně, kterou bezpečně proměnil Martin Klatka. Druhý gól do chotusické sítě zaznamenal Vlach hlavou, nebyl mu však uznán pro údajný ofsajd. Hosté srovnali po několika minutách Šoltou.
Ve druhé půlce uklidnil domácí diváky Míra Horký, který proměnil hlavou trestný kop Vlacha. Na 3:1 upravil důsledný Pavlík, který využil kolize hostujícího gólmana s vlastním hráčem a bez problémů zavěsil. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího Sojky ten samý hráč skóroval ještě jednou téměř kuriózním gólem z ostrého úhlu, kdy si brankář srazil míč do sítě sám. To je pro tentokrát vše, s pomocí hráčů sepsáno na hřišti v hospodě.

Branky: Pavlík 2, Klatka, M. Horký - Šolta

Kaňk: Malina - Klatka, Růžička, Zahajský, Mucha, Pavlík, Horký, Vlach, Novotný, Ďoubal, Mandík   Střídali: Čížek, Čech, Zrzavý