Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Paběnice na I. B třídu nakonec kývly

Vytvořeno 26.06.2008 13:02:17 | Poslední změna 26.06.2008 13:02:17
Kutná Hora - Po skončení fotbalových mistrovských soutěží ve vzduchu viselo hodně otázek. Kdo sestoupí a postoupí do I. B třídy? Kdo spadne z okresního přeboru? kolik týmů se rozloučí se III. třídou?
Vítěz okresního přeboru Sokol Paběnice nejprve nechal rozhodnutí o své budnoucnosti na hráčích, kteří do nejnižší krajské soutěže na základě těsného hlasování chtěli postoupit. Pak se chvíli zdálo, že Paběničtí podstoupí právo na vyšší soutěž dalšímu klubu, ovšem podle zákulisních informací se z Kutnohorska do I. B třídy nikomu nechtělo a tak to vypadalo, že by se proto mohly zachránit Vrdy. Teď už je definitivně jasno.

"Podali jsme přihlášku do I. B třídy," uvedl paběnický trenér Luboš Votava a dodal: "Mezi hráči to bylo tak napůl, výbor nakonec jednomyslně postup schválil." Přípravu začnou Paběnice 19. července, ovšem už bez Martina Blahníka a Tomáše Bohatého. "Rozhodli se údajně ukončit aktivní kariéru. Pokud by ale Martin Blahník někam chtěli odejít, bránit mu nebudeme," naznačil trenér, který pochopitelně o posilách konkrétně mluvit nechtěl. "Máme některé hráče vytipované, ale vše závisí na penězích," zakončil paběnický trenér.

A jak to bude s postupy a sestupy v dalších soutěžích? Do okresního přeboru spadly z I. B třídy Suchdol a Vrdy, okresní přebor opustí Rataje n. S. a Chotusice (?) a tři týmy se musí rozloučit se III. třídou: Hlízov, Křesetice B a Horní Bučice. Postup ze IV. třídy si vybojovali fotbalisté Kačiny a Kácova, po jednom roce ve III. třídě se do okresního přeboru vrátil Malešov. Administrativní sestup poslal Suchdol B do třetí třídy, ze které naopak do nejvyšší okresní soutěže půjdou Žleby.

Zdroj: www.svoboda.info

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one