Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Pozvánka na víkend

Vytvořeno 29.05.2008 22:16:21 | Poslední změna 29.05.2008 22:16:21
Kutnohorsko - Víkendové 23. kolo okresního přeboru možná už trochu napoví o sestupujících pozicích.
Rataje doma hostí Suchdol B. Jak je již známo, o výsledcích Suchdola, nikdo, nikdy neví, jaké vlastně budou. Na podzim porazil Suchdol doma Rataje jen 2:1. Tipoval bych, že Rataje doma vyhrají !!!.

Kutná Hora B přivítá Malín, který je na jaře skoro stoprocentní a proto si pravděpodobně z Hory odveze 3 body.

Uhlířské Janovice zajíždějí do Paběnic, kde to budou mít velice složité. Paběnice jsou lídrem okresního přeboru, ale vyhávají převážně o jednu branku. V Janovicích mají také dobré střelce. Tipuji remízu.

Důležitý zápas se také odehraje ve Zruči, kam přijede nejhorší tým jara, Křesetice. Hosté potřebují k jistotě také bodovat, ale ze Zruče odjedou asi s prázdnou. Tím se to ještě více vyrovná na ohrožených místech sestupem.

Nové Dvory budou chtít v domácím prostředí oplatit podzimní debakl 5:0 ze Zbýšova. Tehdy Zbýšov zaskočil hosty třemi rychlými góly. Snad se nic podobného nebude opakovat a hráči Nových Dvorů nějaký bodík získají.

Také v Chotusicí to bude vřít. Domácí potřebují nutně bodovat. S Viktorkou Sedlec to bude velice složité. Sedlec již osm kol neprohrál a nyní to pravděpodobně prodlouží na zápasů devět. Fotbalisté Chotusic by však mohli bodík v domácím prostředí vybojovat.

Ve Zbraslavicích se představí Kaňk, který je v posledních zápasech trochu nervozní. Tato nervozita se asi projeví i v tomto kole a body zůstanou ve Zbraslavicích. 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one