Sedlec osm kol bez porážky

Vytvořeno 26.05.2008 01:55:48 | Poslední změna 26.05.2008 01:55:48
Sedlec - Po derby z minulého týdne, kdy Viktoriáni přivezli bod ze žhavé půdy Kaňku, čekal na ně ještě těžší soupeř, který okupuje přední příčky tabulky okresního přeboru. Hráči Zbraslavic, v čele s trenérem Knapem, v posledních kolech nasázeli svým soupeřům dvacet gólů a žádný neinkasovali.

Viktoria Sedlec - Zbraslavice  3:1 (1:1)

Za pěkného počasí a na kvalitním trávníku se odehrál zajímavý souboj, který nakonec skončil s tříbodovým ziskem pro domácí. Většina zápasu se odehrála uprostřed hřiště se zajímavými koncovkami. První poločas skončil 1:1, když nečekaně skóroval Ladislav Neubauer. Stejně nečekaně snížili hosté cca po 10 minutách, při zmatcích v naší obraně.

Ve druhém poločase měla Viktorka herně mírně navrch. V čem ale převálcovala hosty ze Zbraslavic, byly samozřejmě góly. Na 2:1 zvyšoval po penaltě Rudolf Macháček a na 3:1 pak z hranice velkého vápna nechytatelnou levačkou Petr Bouma. Navíc v poslední minutě orazítkoval levou tyč Bednářovi branky Milda Ullmann střelou z přímého kopu.

Zbraslavice končili svůj zápas o deseti lidech, když po druhé žluté opustil hřiště hostující kapitán.

Branky domácích: Neubauer, Macháček, Bouma

Sedlec: Šilhán - J. Poul, Macháček, Zdychynec, Kořínek - Bouma, Spáčil, Poul, Vavřina - Stolín, Neubauer      Střídali: Hyka, Vrba, Ullmann