Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Sedlec po osmi kolech prohrál

Vytvořeno 01.06.2008 23:26:41 | Poslední změna 01.06.2008 23:26:41
Chotusice - Ve 23. kole přijeli do Chotusic hráči Sedlece. Domácí potřebují nutně v každém zápase bodovat, tentoktát zůstávají v Chotusicích všechny tři body, díky kterým se odlepil tým ode dna tabulky, kam se posunuly Rataje.

Chotusice - Viktoria Sedlec  3:1 (1:0)

Po skvělém výkonu minulý týden, kdy porazil Sedlec Zbraslavice, se dostala na titulní stránku sedleckého klubu anketa, zda Viktorka do konce sezóny neprohraje. Netrvalo to ani týden a ti co tipovali, že ne, byli hořce zklamáni. Houževnatý soupeř z Chotusic naší sérii neporazitelnosti utnul.

Pravdou je, že fotbalisté Chotusic měli tentokrát i štěstí. Zatímco hosté neustále útočili, domácí trestali jejich chyby. Tu první Baranovič po chybě Šilhána, který neudržel střelu domácího týmu.

V druhém poločase se podařilo srovnat Jakubu Spáčilovi hlavičkou z malého vápna. Vítězství domácích pak potvrdili útočníci po chybách Němce a po brejku, když Viktoriání tlačili a neměli již co ztratit.

Po hořkém zápase je potřeba vyhrát příští týden doma s Novými Dvory.

Sedlec: Šilhán - M. Poul, Macháček, Zdychynec, Němec - Vrba, Spáčil, L. Tvrdý, Hvězda - Stolín, Vavřna    Střídali: Vopatřil, Ullmann

Zdroj: www.viktoriasedlec.com

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one