Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Sestupy a postupy musí schválit výkonný výbor

Vytvořeno 26.06.2008 13:07:11 | Poslední změna 26.06.2008 13:07:11
Kutná Hora - Vlnu emocí zdvihla STK OFS Kutná Hora svým středečním jednáním, na kterém poslala do III. třídy s Ratajemi i Chotusice. Chotusice se brání a poukazují na článek 10 soutěžního řádu, ve kterém je uvedeno, že pokud A tým klubu sestoupí do soutěže, ve kterém působí "nesestupující" ani "nepostupující" béčko, je právě béčko zařazeno do soutěže o třídu nižší a je považováno za jedno ze sestupujících družstev.
"Rozhodli jsme na základě konzultace s krajským fotbalovým svazem," uvedl předseda STK OFS Kutná Hora František Nejedlo a dodal: "Sestupy a postupy musí schválit výkonný výbor, který zasedne ve středu."

"B tým klubu, který sestoupí do stejné soutěže, je braný jako první sestupující," uvedl Petr Slepička z Oddělení legislativy a registrace ČMFS Petr Slepička a dodal: "Neznám přímo rozpis soutěží OFS Kutná Hora, který sestupy a postupy může upravit. Ale mělo by to být tak, že za prvního sestupujícího se považuje B tým a pokud podle klíče sestupují dva, pak tím druhým je poslední tým soutěže. Ale opakuji, nemám k dispozici všechny potřebné materiály, proto se nemůžu vyjadřovat ke konkrétní situaci."

 

Zdroj: www.svoboda.info

 

  

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one