Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nejlepší střelci celkem po 26 kolech

Vytvořeno 14.04.2008 20:38:05 | Poslední změna 14.04.2008 20:38:05

 

Poř.

Jméno

Klub

Góly

1

Šindelář David

Zbraslavice

25

2

Šťastný Michal

Malín

24

3

Pospíšil Ladislav

N.Dvory

17

4

Koudela Jakub

Zruč

16

5

Melša Václav

Malín

16

6

Vrkota Václav

Zbýšov

16

7

Babák Ivan

Zbýšov

14

8

Blahník Martin

Paběnice

13

9

Reis Lukáš

Kaňk

13

10

Votava Lukáš

Paběnice

13

11

Zikmunda Miroslav

Paběnice

12

12

Hybler David

Zbýšov

11

13

Zdychynec Zbyněk

Vi Sedlec

11

14

Štoček Petr

Malín

10

15

Bureš Roman

Suchdol B

9

16

Ďoubal Jan

Kaňk

9

17

Kroutil Josef

Chotusice

9

18

Střihavka Vladimír

Suchdol B

9

19

Brož Marek

Zruč

8

20

Hulman Pavel

Sp.ČKD K.Hora B

8

21

Jícha Jan

FK Uhl.Jan.B

8

22

Kozel Vojtěch

Paběnice

8

23

Kruliš Pavel

Zbraslavice

8

24

Lebeda Stanislav

Sp.ČKD K.Hora B

8

25

Němec Karel

Suchdol B

8

26

Spáčil Jakub

Vi Sedlec

8

27

Veselý Jiří

Zbraslavice

8

28

Výborný Martin

Zbýšov

8

29

Prášek Roman

Zbýšov

7

30

Rada Martin

Paběnice

7

31

Sojka Josef

Rataje

7

32

Stolín Petr

Vi Sedlec

7

33

Suchorebský Milan

Křesetice

7

34

Veselý Martin

Zbraslavice

7

35

Fajfr Jakub

Sp.ČKD K.Hora B

6

36

Jiroušek Lukáš

Chotusice

6

37

Klatka Martin

Kaňk

6

38

Kohout Jan

Zruč

6

39

Krejča Jan

Suchdol B

6

40

Kulhánek Marek

Rataje

6

41

Mandík Jan

Kaňk

6

42

Neubauer Ladislav

Vi Sedlec

6

43

Svoboda Vladislav

FK Uhl.Jan.B

6

44

Urválek Milan

Chotusice

6

45

Blažek Michal

Paběnice

5

46

Brabec Jan

Rataje

5

47

Dubják Petr

Zbraslavice

5

48

Franc Jiří

Křesetice

5

49

Hošek Ondřej

Rataje

5

50

Macháček Rudolf

Vi Sedlec

5

51

Matouš Jan

Zruč

5

52

Pavlík Michal

Kaňk

5

53

Šváb Bohuslav

Sp.ČKD K.Hora B

5

54

Valdman Lukáš

Zbýšov

5

55

Vebr Pavel

Zbýšov

5

56

Veliký Michal

FK Uhl.Jan.B

5

57

Bezděk Lukáš

Rataje

4

58

Förster Radek

FK Uhl.Jan.B

4

59

Havránek Michal

Zruč

4

60

Hlava Jiří

Zbraslavice

4

61

Horký Jaromír

Kaňk

4

62

Hubáček Martin

Chotusice

4

63

Janovský Petr

Sp.ČKD K.Hora B

4

64

Strnad Robert

Suchdol B

4

65

Šrámek Milan

Paběnice

4

66

Vavřina Jan

Vi Sedlec

4

67

Wolf Tomáš

FK Uhl.Jan.B

4

68

Bohatý Tomáš

Paběnice

3

69

Böhm Tomáš

Suchdol B

3

70

Borovec David

Křesetice

3

71

Flégr Pavel

Zbraslavice

3

72

Jursík Jan

Zbraslavice

3

73

Kocourek Jiří

Rataje

3

74

Nemčik Tomáš

Chotusice

3

75

Růžička Jan

Kaňk

3

76

Sedláček Miroslav

Paběnice

3

77

Schwarz Václav

Sp.ČKD K.Hora B

3

78

Svoboda Martin

Paběnice

3

79

Šauer David

FK Uhl.Jan.B

3

80

Tvrdík Vlastimil

Zruč

3

81

Vavřička Pavel

Zbýšov

3

82

Balvín Stanislav

Chotusice

2

83

Baranovič Josef

Chotusice

2

84

Bouma Petr

Vi Sedlec

2

85

Faltýn Jiří

Křesetice

2

86

Franc Pavel

Křesetice

2

87

Hačka Roman

Sp.ČKD K.Hora B

2

88

Havel Martin

Zruč

2

89

Herčík Pavel

Zbraslavice

2

90

Hrbek Petr

Křesetice

2

91

Hromádka Tomáš

FK Uhl.Jan.B

2

92

Hurt Patrik

FK Uhl.Jan.B

2

93

Jiroušek Rudolf

Chotusice

2

94

Joska Petr

Zbraslavice

2

95

Junek Vratislav

Zbýšov

2

96

Kňourek Martin

Paběnice

2

97

Kocourek David

FK Uhl.Jan.B

2

98

Kocourek Lukáš

FK Uhl.Jan.B

2

99

Komárek Tomáš

Sp.ČKD K.Hora B

2

100

Kubín Lukáš

N.Dvory

2

101

Kulhánek Pavel

FK Uhl.Jan.B

2

102

Kulhánek Tomáš

FK Uhl.Jan.B

2

103

Leopold Petr

Křesetice

2

104

Lipský Jan

Suchdol B

2

105

Luňáček Jiří

Sp.ČKD K.Hora B

2

106

Malínek Lukáš

Paběnice

2

107

Novotný Petr

Kaňk

2

108

Pavlík David

N.Dvory

2

109

Peroutka Michal

Suchdol B

2

110

Pokorný David

Suchdol B

2

111

Reichert Petr

Vi Sedlec

2

112

Růžička Jan

N.Dvory

2

113

Růžička Michal

Sp.ČKD K.Hora B

2

114

Semerád Josef

Zbraslavice

2

115

Schwarz Antonín

Sp.ČKD K.Hora B

2

116

Soucha David

Rataje

2

117

Šolta Jiří

Chotusice

2

118

Špírek Martin

N.Dvory

2

119

Tomek David

Sp.ČKD K.Hora B

2

120

Tvrdý Lukáš

Vi Sedlec

2

121

Vala Martin

Malín

2

122

Viták Martin

Zbýšov

2

123

Volenec Antonín

Zbraslavice

2

124

Vrána Milan

Zbýšov

2

125

Barančík

Křesetice

1

126

Beneš Petr

Suchdol B

1

127

Bláha Dušan

Křesetice

1

128

Blecha Ladislav

FK Uhl.Jan.B

1

129

Bureš Pavel

Rataje

1

130

Černovský Vít

Křesetice

1

131

Čunderlík Petr

Sp.ČKD K.Hora B

1

132

Dvořák Martin

Paběnice

1

133

Dvořák Petr

Paběnice

1

134

Exner Josef

Paběnice

1

135

Fiedler Marek

Zbýšov

1

136

Forman Jan

FK Uhl.Jan.B

1

137

Havránek Josef

Zruč

1

138

Havránek Tomáš

Zbraslavice

1

139

Höllge Milan

Zbraslavice

1

140

Hošta Petr

Rataje

1

141

Hroch Milan

Malín

1

142

Hvězda Jan

Vi Sedlec

1

143

Ivičič Michal

Paběnice

1

144

Jarkuliš Ctibor

Sp.ČKD K.Hora B

1

145

Jukl Jan

Zbýšov

1

146

Kozel Milan

Zruč

1

147

Král Jakub

Suchdol B

1

148

Kratochvíl Jaroslav

Sp.ČKD K.Hora B

1

149

Kraus Lukáš

Malín

1

150

Lebeda Zbyněk

Zbýšov

1

151

Louda Zdeněk

Zruč

1

152

Maláček Jan

N.Dvory

1

153

Melezínek Jakub

N.Dvory

1

154

Moc Jiří

Sp.ČKD K.Hora B

1

155

Müller Valter

Chotusice

1

156

Mužátko Petr

Paběnice

1

157

Navrátil Michal

Malín

1

158

Nevole Michal

Křesetice

1

159

Novotný Jaroslav

Rataje

1

160

Novotný Martin

Malín

1

161

Novotný Radek

Suchdol B

1

162

Pátek Miroslav

N.Dvory

1

163

Poul Marcel

Vi Sedlec

1

164

Procházka Jakub

N.Dvory

1

165

Procházka Radek

Sp.ČKD K.Hora B

1

166

Rak Jakub

N.Dvory

1

167

Rak Jan

N.Dvory

1

168

Říha  

Sp.ČKD K.Hora B

1

169

Říha Miloš

Paběnice

1

170

Sadílek Jan

Rataje

1

171

Seemann Ivo

Chotusice

1

172

Srba Petr

FK Uhl.Jan.B

1

173

Škalda Jan

Suchdol B

1

174

Špitálník Jiří

FK Uhl.Jan.B

1

175

Šváb Martin

Sp.ČKD K.Hora B

1

176

Trnka Štěpán

Sp.ČKD K.Hora B

1

177

Valuch Pavel

Chotusice

1

178

Váňa Michal

Zruč

1

179

Vančura Jakub

Sp.ČKD K.Hora B

1

180

Vanta David

Suchdol B

1

181

Vavřina Zdeněk

Suchdol B

1

182

Vedral Martin

FK Uhl.Jan.B

1

183

Vrba Jiří

Malín

1

184

Zahajský Jaroslav

Kaňk

1

185

Zelený Lukáš

N.Dvory

1

186

Zelený Lukáš

Malín

1

187

Zeman   

Paběnice

1

188

Zeman Jiří

Sp.ČKD K.Hora B

1

189

Zralý Martin

Křesetice

1

190

Zvrškovec

FK Uhl.Jan.B

1

191

Žilka Lubomír

Chotusice

1

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one