Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Bujarý víkend body nepřinesl

Vytvořeno 19.06.2009 21:27:37 | Poslední změna 19.06.2009 21:27:37
Nové Dvory - V posledním domácím kole byl soupeřem Novodvorských fotbalistů tým Malešova. V utkání, které bylo jasně v domácí réžii, odváželi nakonec všechny body hosté.  

Nové Dvory - Malešov 1:2 (1:1)

Už ve 3.min našel Pavlík Pospíšila, který po pravé straně poslal dlouhý pas na Lva. Ten pohotově nahrál volnému Janu Rakovi, který trefil pouze tyč. K odraženému míči se dostal Lev, nacentroval do pokutového území a Jan Rak opět hlavičkuje pouze do tyče. Ve 4.min měl další vyloženou příležitost Pospíšil, uháněl sám na gólmana Bednáře, ale ten jeho pokus vyráží a z následné dorážky trefil Pospíšil opět tyč. V 17.min našel Pavlík před vápnem volného Jakuba Raka, který ještě přihrál lépe postavenému Pospíšilovi. Pospíšil ve výborné pozici zbytečně hledal ještě Melezínka, ale přihrávka přes tři hostující hráče nepřošla. Ve 20.min vybojoval Jakub Rak na půlce míč, vyslal ihned do sola Lva, který obešel dva hostující hráče. Vyměnil si balón ještě s Pospíšilem, ale následná Lvova střela skončila vysoko nad Bednářovou svatyní. Ve 24.min trefil z přímého kopu Zelený pouze dobře postavenou zeď. Z následné akce centroval Špírek před hostující bránu, na volného Lva, gólovou hlavičku mu Bednář vyborně zlikvidoval. Ve 25.min se už domácí dočkali. V samostatném sólu zakončuje ev podél bezmocného Bednáře – 1 :0. Podle průběhu hry to vypadalo, že všechny body zůstanou domácím. Ve 28.min centroval Melezínek na Pospíšila, jeho střela ovšem prolétla 10cm vedle pravé tyče. Ve 35.min ztratil Lev balón, Kraus ihned poslal pas na Jiřího Špitálníka, který poslal krásnou střelu ze třiceti metrů na Černého branku. Černý s potížemi vytáhl konečky prstů na horní tyčku, od které míč z výšky padal zpět do brány. Zastavil se o levou tyč, střeženou Špírkem. Gólman Černý hru uklidnil, když pokryl míč v náruči. Ve 40.min i na opačné straně zazvonilo břevno. Jeřábkovu střelou z třicetipěti metrů Bednář vyškrábl. Ve 42.min se dočkali hosté vyrovnání. Jan Rak chyboval ve středu hřiště a Jiří Špitálník se sám proti Černému nemýlil – 1:1. Během prvé půle domácí zahodili několik tutovek a hosté vytěžili z minima maximum.

Ve 47.min trefuje Zelený ve velmi dobré střelecké pozici pouze ležícího gólman Bednáře. V 55.min rozehrál Melezínek rohový kop, našel perfektně postaveného Pospíšila, ale ten opět hlavičkoval vysoko nad Bednářovu bránu. V 57.min střílel Kokeš opět pouze do dobře postaveného Bednáře. V 60.min prokličkoval Jiří Špitálník přes půl hřiště, nahrál bratrovi Radkovi a jeho střela prolétla jen kolem levé šibenice. V 62.min zahrával přímý kop Jiří Špitálník jen do domácí zdi a následná dorážka skončila mimo bránu. V 65.min se zmocnil Vlček míče, vystřelil nepříjemně na domácí bránu, Černý musel vyboxovávat nad horní tyč. V 68.min zahrával Jiří Špitálník další přímý kop. Míč prolétl nebezpečně vedle domácí branky. V 74.min obstřelil osamocený Pospíšil gólmana, ale jeho střele chybělo  deset centimetrů. V 76.min vyslal na Černého prudkou střelu Vlček, Černý pokus chytá před dobíhajícím Radkem Špitálníkem. V 77.min dostal hosty do vedení Bukovič umístěnou střelou k tyči – 1 :2. V 87.min ještě Jakub Rak našel bratra Jana, který z první vyslal dělovku na hostující svatyni, Bednář však jeho pokus zlikvidoval.

"Domácí zmařili nezpočet příležitostí ke vstřelení branky. Po skončení utkání se mohli jen držet za své hlavy co to vůbec vyváděli. Není se ale čemu divit, protože oslavy (narozenin a svátků několika hráčů) od pátečního odpoledne nebraly konce, což se také ještě v nedělním utkání projevilo. Rozhodčí Uher odpískal utkání na slušné úrovni."

Branky: 25. Lev – 42. J. Špitálník, 77. Bukovič

ŽK: 1/3 (Lev – Kraus, Lupínek, Bukovič)

Rozhodčí: Uher

Diváků: 80

Nové Dvory: Černý – Jeřábek, Špírek, Zelený, D. Pavlík – Melezínek, Jan Rak, Jakub Rak, J. Pátek (56. Kokeš) – L. Pospíšil, Lev. Mužstvo vedl : Josef Vančura.

Malešov: Bednář – Mrňák, Vokoun, Kraus, Zajíc, Vlček, Lupínek (61. Železný), Kolář, Lenc (43. R. Špitálník), J. Špitálník, Bukovič  

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one