Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Martin Černý s nejlepším průměrem na zápas

Vytvořeno 15.07.2009 23:12:41 | Poslední změna 15.07.2009 23:12:41
Kutnohorsko - Okresní přebor 2008 - 2009 má dva nejlepší brankáře: Tomáše Havlíčka ze Zbraslavic a Martina Černého z Nových Dvorů. Oba se můžou pochlubit shodným průměrem 1,12 gólu na zápas. Zbraslavický gólman vylepšil svůj podzimní průměr z 1,43, ten novodvorský naopak se na jaře naopak o čtyři setinky pohoršil.
Martin Černý z Nových Dvorů je se sezonou spokojený. "Jen naše výsledky mohly být trochu lepší, konec jsme pokazili," upozornil a dodal: "Ani začátek nebyl dobrý. Kdyby nám ale konec vyšel, mohli jsme vstup do ročníku napravit. Bohužel." Pokud Martin Černý probíral zápasy, nenašel přímo útočníka, který by v něm budil velký respekt. "Šikovný je Jirka Špitálník, když se dostal do šance, proměnil," uvedl. Martin Černý by v Nových Dvorech rád pokračoval i v nadcházející sezoně. "Snad by mi mělo pokračovat hostování," doufá s tím, že na přípravu nebude mít příliš čas. "Kvůli práci," vysvětlil.

Těsně nad stejný průměr jeden gól na zápas se dostal Tomáš Havlíček ze Zbraslavic. "Určitě si toho vážím, v dnešní době působí v regionu řada kvalitních brankářů i hráčů," zdůraznil a pokračoval: "Ti hrají v nižších soutěžích jen proto, že nemají tolik času a nemohou se tolik věnovat přípravě. Pokud by ten čas měli, mohli by hrát podstatně výše." Měnit své působiště se Tomáš Havlíček nechystá. "Ještě v zimě jsem nějaké kontakty měl, ale mě pracovní zaneprázdnění opravdu nedovoluje trénovat. A to málo času, který vyšetřím, chci věnovat rodině," podotkl a dodal: "Spíše fotbal omezím ještě více."

Tomáš Havlíček si pamatuje na oba zápasy ve Zruči nad Sázavou. "Jiskra byla nepříjemným soupeřem, ze všech týmů byla asi nejfotbalovější," přiznal. Jeden gól Tomáš Havlíček dostal i od nejlepšího střelce soutěže Jiřího Špitálníka. "Ten gól byl spíše se štěstím, určitě mě nestrašil," usmíval se s tím, že by nejraději zapomněl na zápasy se Zbýšovem. "Ani ne kvůli hráčům nebo úrovni samotného utkání, ale spíše kvůli zbýšovským fanouškům, kteří jsou z celého okresního přeboru, možná i z celého středočeského kraje asi na nejnižší úrovni," uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one