Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory ani napopáté nevyhrály

Vytvořeno 20.09.2008 23:15:19 | Poslední změna 20.09.2008 23:15:19
Zbýšov - Atualizováno 21.9.2008 ve 22:49 hod. - V 5.kole zajížděli fotbalisté Nových Dvorů na horkou půdu Zbýšova. Zbýšov bojující v minulé sezóně o postup do I.B třídy se ale v letošní sezóně trápí. Oba týmy usilovaly o první letošní výhru. Po bojovném výkonu obou mužstev se opět ani jeden tým neradoval ze tří bodů. 
Zbýšov - Nové Dvory 0:0 (0:0)

Utkání začalo ve velmi chladném počasí. Domácí začali aktivněji. Míč se však pohyboval převážně kolem půlícího kruhu. První střelu na branku poslali domácí. Chvíli nato to byli hosté, kteří se dvakrát pokoušeli o steč domácí branky. Všechny střely však postrádaly přesnost a skončily mimo branku. Pak hostující Čálek mohl jít sám na gólmana Dostála. Zakončoval ale zbrkle, nepřesnou střelou z velkého vápna. Ve slibné pozici byli i domácí. Střela z úhlu ale skončila mimo Černého branku. Poté přišlo na řadu i několik slibných přímých kopů, které se však střelcům nevyvedly. Nejblíže ke skórování měli hosté. Špírek rozehrával z nepříliš dobré pozice, z rohu velkého vápna, přímý kop. Míč bohužel pro hosty skončil jen na vzdálenější tyči Dostálovi branky. To byl ale snad jediný pěkný moment prvního poločasu.

Do druhé půle poslal trenér domácích Babáka, který hru domácích oživil. Právě on se pokoušel rozehrávat několik rohových kopů a také se stavěl k přímým kopům. K žádné vyložené šanci to ale nevedlo. Dvakrát domácí posílali míč podél hostující branky. Z toho jednou domácí zakončovali nepřesně a v druhém případě chyběl před brankou útočník. I hosté měli po rozehrání rohového kopu dobrou příležitost. Míč však v chumlu hráčů nedokázali dopravit mezi tyče zbýšovské branky. Pak ještě následovala prudká střela Ládi Pospíšila, která směřovala nad horní tyčku domácí branky. Také domácí vyslali ještě jednu pěknou střelu z velkého vápna, se kterou si gólman Černý poradil.

Diváci viděli velmi bojovné utkání, ve kterém ale nebylo k vidění mnoho šancí. Díky tomu, že ani jeden z týmů doposud nevyhrál a oba týmy po výhře moc touží, bylo utkání dosti vyhecované.

Rozhodčí Říha přispěl k utkání spousty nepřesnými rozhodnutí (na obě strany). Obě mužstva můžou být ale rádi, že žádné toto špatné rozhodnutí nesměřovalo ke vstřelení gólu.  

ŽK: J. Procházka, Jukl - Jan Rak, Zelený

Rozhodčí: Říha

Diváků: 45

Zbýšov: Dostál - Valdman, Vebr, Fiedler, Výborný, Jirák (46. I. Babák), Vrána (65. Jukl), J. Procházka, R. Procházka (46. Němec), Prášek, Vrkota

Nové Dvory: Černý - Čálek, Zelený, Špírek, D. Pavlík - Rác, Jan Rak, M. Pospíšil, J. Pátek - L. Pospíšil, Melezínek   Trenér: Jaroslav Wohlgemuth

 

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one