Nové Dvory jdou v poháru dále přes Bílé Podolí

Vytvořeno 17.08.2008 19:23:55 | Poslední změna 17.08.2008 19:23:55
Bílé Podolí - Dnes se představili fotbalisté Nových Dvorů na hřišti Bílého Podolí v 1.kole poháru OFS.
Bílé Podolí B - Nové Dvory 0:1 (0:0)

Obě mužstva se představila v nekompletních sestavách. Novým Dvorům chybělo několik hráčů základní sestavy. V prvním poločase měli mírnou převahu domácí. Své dvě dobré šance však nedokázali využít. Nejprve hostující gólman Černý vyboxoval střelu z osmi metrů a poté v samostatném sólu přeloboval domácí útočník gólmana, ale pro smůlu domácích, i hostující svatyni.

Ve druhém poločase se obraz hry otočil a byli to hosté, kteří dirigovali hru. Několik slibných příležitostí nedokázali dotáhnout až do zakončení. Domácí také zahrozili. Několik střel skončilo mimo branku a ty co směřovaly na branku, gólmana nepřekvapily. Hosté využili příležitost deset minut před koncem zápasu, když Špírek z hranice vápna skóroval z přímého kopu - 0:1. Domácí byli po celý zápas asi běhavějším týmem, ale prosadit se nedokázali.

Branky: 81. Špírek

Rozhodčí: se nedostavil (rozhodování se ujal domácí trenér)

Nové Dvory: Černý - Čálek, Markup, Jan Rak, Jeřábek - Vaněk, Radla, Špírek, Jak. Pátek (88. M. Procházka) - Rác, J. Procházka. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth