Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory se bodově srovnaly se třetím Malínem

Vytvořeno 23.05.2009 19:56:00 | Poslední změna 23.05.2009 19:56:00
Kutná Hora / Sedlec - Aktualizováno 25.5.2009 01:30 - Ve 22.kole zajížděli fotbalisté Nových Dvorů k sousednímu derby na půdu Viktorie Sedlec. Šlo i o souboj týmů sousedících v tabulce. 
Viktoria Sedlec - Nové Dvory 0:1 (0:0)

Novodvorští předváděli v úvodu utkání velice pěknou hru. Hráli kombinačně po zemi a domácí se nestačili otáčet. Už ve 2.min přihrál Pospíšil Rakovi, který mířil pouze do nohou domácích obránců. Rak stačil balón ještě vybojovat, nahrál Pospíšilovi, ten ve výborné pozici mířil mimo domácí bránu. V 5.min zahrával Melezínek rohový kop, Lev byl však na jeho centr krátký. V 8.min vhazoval domácí Vavřina dlouhý aut do vápna přesně na nohu Reicherta, který vyslal střelu vysoko nad Černého svatyni. V 9.min poslal uzdravený Brožek dlouhý pas na Pospíšila, ten však míč ztratil. Domácí ihned založili protiútok, k míči se dostal Vavřina, jeho střela opět mířila mimo tyče hostující brány. Ve 12.min poslal Špírek pas na Pavlíka, který zatáhl míč po levé straně až k rohovému praporku, jeho následný centr pouze prolétl pokutovým územím. Ve 14.min zahrával Vavřina přímý kop, Černý jeho pokus vyrazil. V 18.min centroval Hvězda před hostující bránu, ale gólman Černý byl rychlejší, než dotírající domácí střelci a míč ve vzduchu chytá. Chvíli na to vyslal Rajchman tvrdou střelu z třiceti metrů, na domácí bránu. Bohužel pro hosty skončil pokus deset centimetrů vedle pravé tyče Ullmanovi branky, který musel nahradit v domácí brance chybějícího Šilhána. Ve 20.min zahrával Zelený standardní situaci. Centr k Rakovi neprošel, protože byl dobře bráněn domácími hráči. Poté následovala série rohových kopů hostí. Nejprve zahrával Zelený, který našel u levé tyče Špírka, ale jeho finální přihrávka se ke Lvovi nedostala. Následný rohový kop zahrával Špírek, ale i Pospíšil byl perfektně bráněn a míč opět odehráli domácí do zámezí. Rohový kop tentokrát zahrával Melezínek, který vybídl Špírka k zakončení. Ten zvolil střelu jen do boční sítě. Ve 22.min střílel Spáčil mimo hostující bránu. Ve 25.min měli možnost přímého kopu domácí. Míč si postavil Vavřina, ale místo centru zvolil střelu po zemi, která se dostala k úplně volnému Hvězdovi. Jeho střelu vyrazil Černý nad horní tyčku. Následný rohový kop opět rozehrál Vavřina, gólman Černý jeho centr vyboxoval pryč z pokutového území. Ve 30.min vybojoval Rak na půlící čáře míč, ihned přiťukl do běhu Lvovi, který pálil pouze do náruče domácího gólmana Ullmana. Ve 33.min centroval Spáčil, Zelený hlavičkoval pryč z hostujícího pokutového území. Míč putoval k dobře postavenému Hvězdovi, ale těsně před ním Rak odvrátil. Ve 38.min měl asi doposud největší hostující příležitost Lev. Jeho střela se odrazila od nohy jednoho z domácích obránců. Ve 40.min opět Lev ve vynikající pozici střílel jen do boční sítě branky. Ve 41.min zablokovali domácí střelu Raka. Odražený balón skončil na hlavě Procházky, ale ten mířil opět mimo Ullmanovu bránu. Ve 44.min rozehrával Špírek přímý kop. Načechraným centrem našel Lva, který zakončoval vysoko nad domácí bránu.

V sedmé minutě druhé půle padla jediná branka zápasu. Postaral se o ní Pospíšil, který nikým nehlídaný, uklidil hlavičkou Lvův lehký centr – 0:1. V 55.min se gólová situace mohla opakovat. Znovu Lev vybojoval míč, zatáhl ho po pravé straně, Pospíšil běžící ve středu hřiště si o míč říkal, ale přihrávka Lva skončila u domácích obránců. V 58.min centroval J. Poul před hostující bránu, Špírek na poslední chvíli odvrátil. V 62.min vystřelil ve vynikající pozici Reichert, tečovanou střelu Špírkem ještě konečky prstů vyrazil Černý na tyč. V 67.min skončil Zeleného přímý kop půl metru nad Ullmanovou horní tyčkou. V 69.min centroval Vavřina před hostující bránu, gólman Černý stáhl ze vzduchu míč nad hlavami dotírajících domácích hráčů. V 71.min poslali opět domácí dlouhý centr do hostujícího pokutového území. Spáčil nikým neatakován hlavičkoval do levé části brány, ale dobře postavený Zelený balón odhlavičkoval. V 73.min zahrával Vavřina rohový kop, míč skončil na kopačkách hostujícího Špírka. V 76.min poslal opět Vavřina krásný centr před hostující bránu, Hyka ale mířil hlavou nad horní tyč. V 79.min našel Rak, krásnou českou uličkou, volného Lva, který vstřelil druhou hostující branku, ale bohužel pro hosty z ofsajdové pozice. V 83.min se Pospíšil uvolnil krásnou individuální akcí přes dva domácí hráče, finální přihrávka ale ke Lvovi neprošla. V 84.min rozehrával znovu aktivní Vavřina rohový kop. Ten odvrátil, dnes dobře hrající, Zelený a uchovával tak naději na zisk tří bodů. Tlak domácích byl v posledních minutách opravdu viditelný. V 86.min zahrávali domácí opět rohový kop. Tentokrát poslal míč před bránu Hvězda. Gólman Černý vyboxoval před pokutové území, odkud okamžitě zakončoval Kožnar ale jen mimo tyče hostující svatyně. V 88.min mohl vítězství hostí pojistit Lev, střela opět skončila vedle domácí brány. V 90.min rozehrával Spáčil standardní situaci. Míč našel J. Poula, který hlavičkoval na hostující bránu. Černý s problémy vyrazil balón do horní tyčky, od které se míč vrátil zpět do malého vápna. Černý napodruhé balón vyráží, ale při zákroku byl faulován. Balón skončil nakonec od domácích hráčů v prázdné bráně, jenže rozhodčí Rynda byl pozorný a odpískal faul na brankáře. Ještě v 92.min zahrával Hvězda rohový kop, jeho centr mířil přesně na Vavřinovu hlavu, který v poslední domácí příležitosti hlavičkoval těsně nad hostující bránu.

„Hosté byli s výjimkou posledních patnácti minut aktivnějším týmem. Domácí spoléhali jen na standardní situace a dlouhé nakopávané balóny. Přihrávkami po zemi se před hostující bránu dostávali jen sporadicky. Mnoho gólových příležitostí k vidění nebylo, protože dnes neměli střelci dobrou mušku. Většina míčů končila mimo tyče. Rozhodčí Rynda zvládl utkání celkem dobře (umí pískat i hůře).“

Fotografie v MENU galerie nebo pod tímto "odkazem".

Branka: 52. L. Pospíšil

ŽK: 4/3 (Zdychynec, Tvrdý, Kožnar, Vavřina - Lev, Rajchman, Zelený)

Rozhodčí: Rynda

Diváků: 50

Sedlec: Ullman - J. Poul, Kožnar, Vavřina, Němec (60. Hyka), Macháček, Spáčil, Zdychynec, Reichert (80. Vrba), Hvězda, Tvrdý (70. M. Poul).

Nové Dvory: Černý - Rajchman, Špírek, Zelený, D. Pavlík - Melezínek (85. J. Pátek), Brožek, Jan Rak, J. Procházka (60. Kokeš) - L. Pospíšil, Lev. Mužstvo vedl: Josef Vančura.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one