Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Novodvorský příští soupeř ještě neprohrál

Vytvořeno 02.09.2008 22:30:07 | Poslední změna 02.09.2008 22:30:07

Zbýšov - Posílené Chotusice zavítaly ve druhém kole okresního přeboru na půdu tápajícího Zbýšova. Ten oslaben o šest hráčů z loňské sestavy na výkony z minulého roku zatím nemůže navázat.

Zbýšov - Chotusice 2:2 (2:1)

„Spokojený určitě jsem, i přesto, že jsme 2:0 vedli. Ve 44. minutě jsme dostali z trestného kopu od Jirouška na 2:1. Měli jsme další dvě šance, ze kterých jsme trefili pouze dvě tyče a ani se nám pak nepodařilo dorazit míč téměř do prázdné brány. Druhý poločas jsme úplně odešli fyzicky. My jsme pak ustoupili a otěže utkání převzaly Chotusice. Podařilo se jim vyrovnat a ještě k tomu měly další dvě šance, ve kterých výborně zakročil náš brankář. I proto si myslím, že můžeme být za bod rádi,“ řekl Deníku vcelku spokojený trenér Zbýšova Miroslav Voplakal. Zbýšov z loňského ročníku to zatím skutečně není. Ve Vrdech utrpěl porážku 2:0 a doma s Chotusicema získal jen jeden bod. Čím si to trenér vysvětluje? „Chybí mi šest lidí, hlavní tahouni. Buď jsou v práci a nebo se nemůžou doléčit. To se mi dosud, za ty roky co trénuji, nestalo. Dva lidi se nechají nahradit, ale šest lidí nahradit nelze. Zkouším také zapracovat do týmu nějaké dorostence. A ještě ke všemu byla i špatná příprava. Uvidíme, jak to půjde dál, ale doufám, že se Zbýšov brzo zvedne,“ vysvětloval nepříznivý začátek ročníku trenér.

„V prvním poločase jsme neplnili taktické pokyny a nepředváděli jsme hru, kterou jsme ve Zbýšově chtěli aplikovat. Zejména jsme měli problémy se standardními situacemi a dlouhými nakopávanými balony domácích, což vyústilo ve dvoubrankové vedení Zbýšova. Přesto se nám podařilo do poločasu zásluhou Lukáše Jirouška střelou z dvaceti metrů snížit na 2:1 a tím nás dostat do hry. V poločase jsme si v klidu celou situaci znova rozebrali, řekli jsme si, co bychom asi měli a chtěli hrát. Ve druhém poločase jsme šli minimálně za vyrovnáním, což se nám podařilo opět z přímého kopu zahraným Lukášem Jirouškem. Sahali jsme i po třech bodech, a proto z tohoto pohledu považuji remízu za málo a ztrátu dvou bodů,“ zhodnotil průběh utkání předseda a zároveň trenér chotusického oddílu Dušan Roubíček.

Branky: L. Vavřička, Vrána – L. Jiroušek 2.

Zbýšov: Dostál – Čáp, Vébr, L. Vavřička, Výborný – Jirák, Vrána, Procházka, Jukl – Valdman, Vrkota.

Chotusice: Mil. Hubáček – Vobořil, Havránek, Slavík, Urválek, Mar. Hubáček, Vetešník, L. Jiroušek, R. Jiroušek, Němčik, Žilka. Střídali: Varga,  Výlet, Muller.

Zdroj: www.kutnohorsky.denik.cz

 

 

 

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one