Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Po 314 minutách se dočkali gólu

Vytvořeno 14.09.2008 19:46:12 | Poslední změna 14.09.2008 19:46:12
Nové Dvory - Po třech kolech, ve kterých fotbalisté Nových Dvorů nebodovali a ani nevstřelili branku, se prokletí zlomilo. Na výhru, se Zručí n.S., však jedna vstřelená branka nestačila.  
Nové Dvory - Zruč n.S. 1:1 (1:0)

Bojový zápas moc vzruchu před brankami nepřinesl. A nebýt hrubé chyby obránce L. Jelínka, který nepřesnou křižnou přihrávkou poslal soupeřova Jana Raka do samostaného sóla na gólmana Jíru, odcházely by oba celky do šatny bez branek. Podobná hrubka, ovšem na druhé straně pomohla hostům k vyrovnání: Koudela poslal trestný kop z ostrého úhlu do šestnáctky, gólman Černý míč minul a ten zapadl ke vzdálenější tyči - 1:1. Rozhodčí Petr Dolejš sáhl i pro červenou kartu, když se v 80. min. na Mar. Čálkovi vyfauloval právě Koudela. Mar. Čálek se mohl zapsat do historie v 82. min., jenže jeho střelu po závaru ve zručské šestnáctce gólman Jíra vyrazil. Na skóre nic nezměnila ani 90. min., kdy Kohoutův trestného kop z ideální pozici srazila novodvorská zeď jen na rohový kop.

I přes první vstřelený gól a první získaný bod byly ve tváři novodvorského trenéra Jaroslava Wohlgemutha patrné známky rozčarování. "Po čtyřech zápasech jeden bod, to je opravdu výborné," mávl rukou. "Nedáváme góly a bez toho se samozřejmě bodovat nedá," hlesl. Právě mizernou produktivitu kouč považuje za hlavní příčinu nelichotivého postavení Nových Dvorů v tabulce. "Góly nedáváme, pak ještě nějaký laciný naopak dostaneme," podotkl a vyjádřil odhodlání na novodvorské lavičce skončit: "Nevím, co s tím. Jiní hráči nejsou. Dávám svou funkci k dispozici, protože je potřeba nějaká změna."

Zručský trenér Petr Jelínek byl s jedním bodem spokojený. V zápase mu chybělo několik hráčů, například zraněný obránce Musil. "Jan Matouš je v těchto chvílích na porodním sále," dodal a pokračoval v hodnocení zápasu: "Sestavu jsme nějak slepili. Šlo o spíše bojovné utkání na 0:0. My jsme udělali jednu obrovskou chybu, kterou nám domácí podobně vrátili. Jinak to byl zápas bez šancí."

Branky: 44. Rak Jan - 62. Koudela

ŽK: Rác, Čálek, Špírek - Havránek, Janata, Koudela, Frajt

ČK: 81. Koudela

Rozhodčí: Dolejš

Diváků: 80

Nové Dvory: Černý - Čálek, Špírek, Zelený, Melezínek - Rác, D. Pavlík, Melša (80. Slavík), J. Pátek (59. Dušek), Maláček (46. L. Pospíšil), Rak Jan. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth

Zruč n.S.: Jíra - Havránek J., Hájek, Janata, Jelínek, Brož, Tvrdík, M. Váňa (87. Keltner), Kohout, Koudela, Frajt 

Článek a vyjádření trenérů převzato z www.svoboda.info

 

 

 

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one