Kačinu porazili v přípravě o jednu branku

Vytvořeno 16.08.2008 01:34:21 | Poslední změna 16.08.2008 01:34:21
Nové Dvory - K dalšímu přípravnému utkání si hráči Nových Dvorů pozvali nováčka III.třídy, tým Kačiny.
Nové Dvory - Kačina 3:2 (1:1)

Domácí nastoupili v nakombinované sestavě. Z důvodu absence golmanů se musel v brance objevit středopololař Pavlík. V prvním poločase se lépe hrající hosté dostali do vedení, po pěkně zahraném přímém kopu Krajíčka, z hranice vápna - 0:1. Krátce na to se však trefil navrátilec do sestavy Rác a bylo to - 1:1.

Do druhého poločasu vstoupil lépe domácí celek a netrvalo dlouho a Rác strhl vedení na domácí stranu - 2:1. V průběhu druhého poločasu domácí hru zlepšili a pomalu začali svého soupeře přehrávat. Hosté ovšem vyrovnali, po přísně nařízené penaltě, zásluhou Kopeckého - 2:2. Vyrovnaný výsledek dlouho nevydržel. Na konečných 3:2 upravil z pokutového kopu Špírek.

Branky: Rác 2, Špírek - Krajíček, Kopecký

Nové Dvory: Pavlík - Čálek, Špírek, Zelený, Markup - Pátek, Melezínek, Procházka, M.  Pospíšil - Maláček (Mirovský), Rác.  Trenér: Jaroslav Wohlgemuth