Nové Dvory začaly přípravu výborně

Vytvořeno 20.07.2008 20:48:26 | Poslední změna 20.07.2008 20:48:26
Nové Dvory - K prvnímu přátelskému utkání si hráči Nových Dvorů pozvali ambiciozní celek třetí třídy, tým Žlebů.
Nové Dvory - Žleby 4:0 (1:0)

Novodvorský tým před sezonou opustili Růžička a dlouholetý hráč, kapitán a jeden z tahounů týmu Gygal. I přes početnou absenci, chyběli Černý, Radla, Melša, Melezínek (pracovní povinnosti nebo dovolené) se domácímu trenérovi, sešel velký počet hráčů. Mezi nimi byli i nové tváře, jmenovitě Karvai, Holý, Mlika, Kokeš, Dušek, Čálek.

Utkání mělo pro domácí tým vcelku pohodový průběh. Hostující celek téměř k ničemu nepustili a hru měli víceméně pod svou kontrolou. Na to, že to bylo první přípravné utkání, předvedli vcelku slušný výkon, se kterým byl snad domácí trenér Wohlgemuth spokojený. Jedinou vrásku na čele mu mohlo udělat zranění Kubína.

Branky:  1:0 - (nekompromisně Pátek), 2:0 - (Dušek do prázdné branky), 3:0 - (Karvai si pohrál s gólmanem), 4:0 - (Holý s přehledem pod "klacek")

Sestava Nové Dvory:

(1.poločas) Pudil - Čálek, Zelený, Špírek, Jeřábek - Pátek, Rak, D. Pavlík, Kubín - L. Pospíšil, Mlika  Trenér: Jaroslav Wohlgemuth

(2. poločas) Pudil - Markup, Zelený, Kokeš, M. Procházka - M. Pospíšil, D. Pavlík, Karvai, Vaněk - P. Holý, Dušek  Trenér: Jaroslav Wohlgemuth

Rozhodčí: Jansa