Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory začínají na Kaňku

Vytvořeno 16.07.2008 18:21:32 | Poslední změna 16.07.2008 18:21:32
Kutnohorsko - Zástupci jednotlivých fotbalových klubů ve středu odpoledne rozlosovali okresní soutěže. V článku najdete soutěže mužů:

Okresní přebor

1. kolo - sobota 23. srpna od 17 hodin
Malín - Sedlec :
Malešov - Křesetice :
K. Hora B - Zbraslavice :
Kaňk - N. Dvory :
Vrdy - Zbýšov :
U. Janovice B - Suchdol (ne) :
Chotusice - Zruč n. S. (ne) :

2. kolo - sobota 30. srpna od 17 hodin
Suchdol - Zruč n. S. :
Zbýšov - Chotusice :
Zbraslavice - Kaňk :
Křesetice - K. Hora B :
Sedlec - Malešov :
N. Dvory - Vrdy (ne) :
U. Janovice B - Malín (ne) :

3. kolo - sobota 6. září od 17 hodin
Malín - Suchdol :
Malešov - U. Janovice B :
K. Hora B - Sedlec :
Kaňk - Křesetice :
Vrdy - Zbraslavice :
Zruč n. S. - Zbýšov :
Chotusice - N. Dvory (ne) :

4. kolo - sobota 13. září od 17 hodin
Suchdol - Zbýšov :
Zbraslavice - Chotusice :
Křesetice - Vrdy :
Sedlec - Kaňk :
Malín - Malešov :
N. Dvory - Zruč n. S. (ne) :
U. Janovice B - K. Hora B (ne) :

5. kolo - sobota 20. září od 16.30 hodin
Malešov - Suchdol :
K. Hora B - Malín :
Kaňk - U. Janovice B :
Vrdy - Sedlec :
Zruč n. S. - Zbraslavice :
Zbýšov - N. Dvory :
Chotusice - Křesetice (ne) :

6. kolo - sobota 27. září od 16.30 hodin
Suchdol - N. Dvory :
Zbraslavice - Zbýšov :
Křesetice - Zruč n. S. :
Sedlec - Chotusice :
Malín - Kaňk :
Malešov - K. Hora B :
U. Janovice B - Vrdy (ne) :

7. kolo - sobota 4. října od 16 hodin
K. Hora B - Suchdol :
Kaňk - Malešov :
Vrdy - Malín :
Zruč n. S. - Sedlec :
Zbýšov - Křesetice :
Chotusice - U. Janovice B (ne) :
N. Dvory - Zbraslavice (ne) :

8. kolo - sobota 11. října od 16 hodin
Suchdol - Zbraslavice :
Křesetice - N. Dvory :
Sedlec - Zbýšov :
Malín - Chotusice :
Malešov - Vrdy :
K. Hora B - Kaňk :
U. Janovice B - Zruč n. S. (ne) :

9. kolo - sobota 18. října od 15.30 hodin
Kaňk - Suchdol :
Vrdy - K. Hora B :
Zruč n. S. - Malín :
Zbýšov - U. Janovice B :
Zbraslavice - Křesetice :
Chotusice - Malešov (ne) :
N. Dvory - Sedlec (ne) :

10. kolo - sobota 25. října od 14.30 hodin
Suchdol - Křesetice :
Sedlec - Zbraslavice :
Malín - Zbýšov :
Malešov - Zruč n. S. :
K. Hora B - Chotusice :
Kaňk - Vrdy :
U. Janovice B - N. Dvory (ne) :

11. kolo - sobota 1. listopadu od 14 hodin
Vrdy - Suchdol :
Zruč n. S. - K. Hora B :
Zbýšov - Malešov :
Zbraslavice - U. Janovice B :
Křesetice - Sedlec :
Chotusice - Kaňk (ne) :
N. Dvory - Malín (ne) :

12. kolo - sobota 8. listopadu od 14 hodin
Suchdol - Sedlec :
Malín - Zbraslavice :
Malešov - N. Dvory :
K. Hora B - Zbýšov :
Kaňk - Zruč n. S. :
Vrdy - Chotusice :
U. Janovice B - Křesetice (ne) :

13. kolo - sobota 15. listopadu od 13.30 hodin
Zruč n. S. - Vrdy :
Zbýšov - Kaňk :
Zbraslavice - Malešov :
Křesetice - Malín :
Sedlec - U. Janovice B :
Chotusice - Suchdol (ne) :
N. Dvory - K. Hora B (ne) :

III. třída

1. kolo - sobota 23. srpna od 17 hodin
Kácov - Horky (14.30) :
Církvice - Kačina :
Č. Janovice - Žleby :
Rataje n. S. - Miskovice :
Sázava B - Suchdol B (ne) :
B. Podolí B - Potěhy (ne) :
Vrdy B - Paběnice B (ne) :

2. kolo - sobota 30. srpna od 17 hodin
Žleby - Vrdy B :
Potěhy - Č. Janovice :
Kačina - B. Podolí B :
Horky - Církvice :
Suchdol B - Miskovice (ne) :
Paběnice B - Rataje n. S. (ne) :
Sázava B - Kácov (ne) :

3. kolo - sobota 6. září od 17 hodin
Kácov - Suchdol B :
Církvice - Sázava B :
Č. Janovice - Kačina :
Rataje n. S. - Žleby :
Miskovice - Paběnice B :
B. Podolí B - Horky (ne) :
Vrdy B - Potěhy (ne) :

4. kolo - sobota 13. září od 17 hodin
Žleby - Miskovice :
Potěhy - Rataje n. S. :
Kačina - Vrdy B :
Horky - Č. Janovice :
Kácov - Církvice (14.30) :
Suchdol B - Paběnice B (ne) :
Sázava B - B. Podolí B (ne) :

5. kolo - sobota 20. září od 16.30 hodin
Církvice - Suchdol B :
Č. Janovice - Sázava B :
Rataje n. S. - Kačina :
Miskovice - Potěhy :
B. Podolí B - Kácov (ne) :
Vrdy B - Horky (ne) :
Paběnice B - Žleby (ne) :

6. kolo - sobota 27. září od 16.30 hodin
Potěhy - Paběnice B :
Kačina - Miskovice :
Horky - Rataje n. S. :
Kácov - Č. Janovice (14) :
Církvice - B. Podolí B :
Suchdol B - Žleby (ne) :
Sázava B - Vrdy B (ne) :

7. kolo - sobota 4. října od 16 hodin
Č. Janovice - Církvice :
Rataje n. S. - Sázava B :
Miskovice - Horky :
Žleby - Potěhy :
B. Podolí B - Suchdol B :
Vrdy B - Kácov (ne) :
Paběnice B - Kačina (ne) :

8. kolo - sobota 11. října od 16 hodin
Kačina - Žleby :
Horky - Paběnice B :
Kácov - Rataje n. S. (13.30) :
Církvice - Vrdy B :
B. Podolí B - Č. Janovice :
Suchdol B - Potěhy (ne) :
Sázava B - Miskovice (ne) :

9. kolo - sobota 18. října od 15.30 hodin
Č. Janovice - Suchdol B :
Rataje n. S. - Církvice :
Miskovice - Kácov :
Žleby - Horky :
Potěhy - Kačina :
Vrdy B - B. Podolí B (ne) :
Paběnice B - Sázava B (ne) :

10. kolo - sobota 25. října od 14.30 hodin
Horky - Potěhy :
Kácov - Paběnice B (12) :
Církvice - Miskovice :
Č. Janovice - Vrdy B :
Suchdol B - Kačina (ne) :
Sázava B - Žleby (ne) :
B. Podolí B - Rataje n. S. (ne) :

11. kolo - sobota 1. listopadu od 14 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice :
Miskovice - B. Podolí B :
Žleby - Kácov :
Potěhy - Sázava B :
Kačina - Horky :
Vrdy B - Suchdol B (ne) :
Paběnice B - Církvice (ne) :

12. kolo - sobota 8. listopadu od 14 hodin
Kácov - Potěhy (11.30) :
Církvice - Žleby :
Č. Janovice - Miskovice :
B. Podolí B - Paběnice B :
Suchdol B - Horky (ne) :
Sázava B - Kačina (ne) :
Vrdy B - Rataje n. S. (ne) :

13. kolo - sobota 15. listopadu od 13.30 hodin
Rataje n. S. - Suchdol B :
Miskovice - Vrdy B :
Žleby - B. Podolí B :
Potěhy - Církvice :
Kačina - Kácov :
Horky - Sázava B :
Paběnice B - Č. Janovice (ne) :

IV. třída - skupina A

1. kolo - sobota 23. srpna od 17 hodin
Hostovlice - Štrampouch :
Okřesaneč - Žleby B :
Horušice - Zbýšov B :
Kluky - Močovice :
Bratčice - Chotusice (ne) :
H. Bučice - Záboří n. L. (ne) :
Vlkaneč - Tupadly B (ne) :

2. kolo - sobota 30. srpna od 17 hodin
Štrampouch - Okřesaneč :
Tupadly B - Hostovlice :
Záboří n. L. - Vlkaneč :
Chotusice B - Močovice (ne) :
Zbýšov B - Kluky (ne) :
Žleby B - Horušice (ne) :
Bratčice - H. Bučice (ne) :

3. kolo - sobota 6. září od 17 hodin
Hostovlice - Záboří n. L. :
Okřesaneč - Tupadly B :
Horušice - Štrampouch :
Kluky - Žleby B :
Močovice - Zbýšov B :
H. Bučice - Chotusice B (ne) :
Vlkaneč - Bratčice (ne) :

4. kolo - sobota 13. září od 16.30 hodin
Štrampouch - Kluky :
Tupadly B - Horušice :
Záboří n. L. - Okřesaneč :
Chotusice B - Zbýšov B (ne) :
Žleby B - Močovice (ne) :
Bratčice - Hostovlice (ne) :
H. Bučice - Vlkaneč (ne) :

5. kolo - sobota 20. září od 16.30 hodin
Hostovlice - H. Bučice :
Okřesaneč - Bratčice :
Horušice - Záboří n. L. :
Kluky - Tupadly B :
Močovice - Štrampouch :
Vlkaneč - Chotusice B (ne) :
Zbýšov B - Žleby B (ne) :

6. kolo - sobota 27. září od 16.30 hodin
Štrampouch - Zbýšov B :
Tupadly B - Močovice :
Záboří n. L. - Kluky :
Chotusice B - Žleby B (ne) :
Bratčice - Horušice (ne) :
H. Bučice - Okřesaneč (ne) :
Vlkaneč - Hostovlice (ne) :

7. kolo - sobota 4. října od 16 hodin
Hostovlice - Chotusice B :
Okřesaneč - Vlkaneč :
Horušice - H. Bučice :
Kluky - Bratčice :
Močovice - Záboří n. L. :
Zbýšov B - Tupadly B (ne) :
Žleby B - Štrampouch (ne) :

8. kolo - sobota 11. října od 16 hodin
Tupadly B - Žleby B :
Záboří n. L. - Zbýšov B :
Hostovlice - Okřesaneč :
Chotusice B - Štrampouch (ne) :
Bratčice - Močovice (ne) :
H. Bučice - Kluky (ne) :
Vlkaneč - Horušice (ne) :

9. kolo - sobota 18. října od 15.30 hodin
Okřesaneč - Chotusice B :
Horušice - Hostovlice :
Kluky - Vlkaneč :
Močovice - H. Bučice :
Štrampouch - Tupadly B :
Zbýšov B - Bratčice (ne) :
Žleby B - Záboří n. L. (ne) :

10. kolo - sobota 25. října od 14.30 hodin
Záboří n. L. - Štrampouch :
Hostovlice - Kluky :
Okřesaneč - Horušice :
Chotusice B - Tupadly B (ne) :
Bratčice - Žleby B (ne) :
H. Bučice - Zbýšov B (ne) :
Vlkaneč - Močovice (ne) :

11. kolo - sobota 1. listopadu od 14 hodin
Horušice - Chotusice B :
Kluky - Okřesaneč :
Močovice - Hostovlice :
Štrampouch - Bratčice :
Tupadly B - Záboří n. L. :
Zbýšov B - Vlkaneč (ne) :
Žleby B - H. Bučice (ne) :

12. kolo - sobota 8. listopadu od 14 hodin
Hostovlice - Zbýšov B :
Okřesaneč - Močovice :
Horušice - Kluky :
Chotusice B - Záboří n. L. (ne) :
Bratčice - Tupadly B (ne) :
H. Bučice - Štrampouch (ne) :
Vlkaneč - Žleby B (ne) :

13. kolo - sobota 15. listopadu od 13.30 hodin
Kluky - Chotusice B :
Močovice - Horušice :
Štrampouch - Vlkaneč :
Tupadly B - H. Bučice :
Záboří n. L. - Bratčice :
Zbýšov B - Okřesaneč (ne) :
Žleby B - Hostovlice (ne) :

IV. třída - skupina B

1. kolo - sobota 23. srpna od 17 hodin
Kácov B - Sedlec B :
Hlízov - Zbraslavice B :
Malín B - Zruč n. S. B (ne) :
Malešov B - Křesetice B (ne) :
Kaňk B - N. Dvory B (ne) :
Č. Janovice B - Soběšín (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - Nepoměřice (ne) :

2. kolo - sobota 30. srpna od 17 hodin
Soběšín - Rataje n. S. B :
N. Dvory B - Č. Janovice B :
Zruč n. S. B - Nepoměřice (ne) :
Zbraslavice B - Kaňk B (ne) :
Křesetice B - Hlízov (ne) :
Sedlec B - Malešov B (ne) :
Malín B - Kácov B (ne) :

3. kolo - sobota 6. září od 17 hodin
Kácov B - Zruč n. S. B :
Hlízov - Sedlec B :
Malešov B - Malín B (ne) :
Kaňk B - Křesetice B (ne) :
Č. Janovice B - Zbraslavice B (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - N. Dvory B (ne) :
Nepoměřice - Soběšín (ne) :

4. kolo - sobota 13. září od 17 hodin
N. Dvory B - Nepoměřice :
Kácov B - Malešov B :
Zruč n. S. B - Soběšín (ne) :
Zbraslavice B - Rataje n. S. B (ne) :
Křesetice B - Č. Janovice B (ne) :
Sedlec B - Kaňk B (ne) :
Malín B - Hlízov (ne) :

5. kolo - sobota 20. září od 16.30 hodin
Hlízov - Kácov B :
Soběšín - N. Dvory B :
Malešov B - Zruč n. S. B (ne) :
Kaňk B - Malín B (ne) :
Č. Janovice B - Sedlec B (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - Křesetice B (ne) :
Nepoměřice - Zbraslavice B (ne) :

6. kolo - sobota 27. září od 16.30 hodin
Kácov B - Kaňk B :
Zruč n. S. B - N. Dvory B (ne) :
Zbraslavice B - Soběšín (ne) :
Křesetice B - Nepoměřice (ne) :
Sedlec B - Rataje n. S. B (ne) :
Malín B - Č. Janovice B (ne) :
Malešov B - Hlízov (ne) :

7. kolo - sobota 4. října od 16 hodin
Hlízov - Zruč n. S. B :
Soběšín - Křesetice B :
N. Dvory B - Zbraslavice B :
Kaňk B - Malešov B (ne) :
Č. Janovice B - Kácov B (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - Malín B :
Nepoměřice - Sedlec B :

8. kolo - sobota 11. října od 16 hodin
Kácov B - Rataje n. S. B :
Hlízov - Kaňk B :
Zruč n. S. B - Zbraslavice B (ne) :
Křesetice B - N. Dvory B (ne) :
Sedlec B - Soběšín (ne) :
Malín B - Nepoměřice (ne) :
Malešov B - Č. Janovice B (ne) :

9. kolo - sobota 18. října od 15.30 hodin
Soběšín - Malín B :
N. Dvory B - Sedlec B :
Kaňk B - Zruč n. S. B (ne) :
Č. Janovice B - Hlízov (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - Malešov B :
Nepoměřice - Kácov B (ne) :
Zbraslavice B - Křesetice B (ne) :

10. kolo - sobota 25. října od 14.30 hodin
Kácov B - Soběšín :
Hlízov - Rataje n. S. B :
Zruč n. S. B - Křesetice B (ne) :
Sedlec B - Zbraslavice B (ne) :
Malín B - N. Dvory B (ne) :
Malešov B - Nepoměřice (ne) :
Kaňk B - Č. Janovice B (ne) :

11. kolo - sobota 1. lisotopadu od 14 hodin
Soběšín - Malešov B :
N. Dvory B - Kácov B :
Č. Janovice B - Zruč n. S. B (ne 10.30) :
Rataje n. S. B - Kaňk B (ne) :
Nepoměřice - Hlízov (ne) :
Zbraslavice B - Malín B (ne) :
Křesetice B - Sedlec B (ne) :

12. kolo - sobota 8. listopadu od 14 hodin
Kácov B - Zbraslavice B :
Hlízov - Soběšín :
Zruč n. S. B - Sedlec B (ne) :
Malín B - Křesetice B (ne) :
Malešov B - N. Dvory B (ne) :
Kaňk B - Nepoměřice (ne) :
Č. Janovice B - Rataje n. S. B (ne 10.30) :

13. kolo - sobota 15. listopadu od 13.30 hodin
Soběšín - Kaňk B :
N. Dvory B - Hlízov :
Rataje n. S. B - Zruč n. S. B (ne) :
Nepoměřice - Č. Janovice B (ne) :
Zbraslavice B - Malešov B (ne) :
Křesetice B - Kácov B (ne) :
Sedlec B - Malín B (ne) :

Zdroj: www.svoboda.info

 

 

 

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one