Lev znovu dvakrát skóroval

Vytvořeno 08.03.2009 21:06:24 | Poslední změna 08.03.2009 21:06:24
Bečváry - Aktualizováno 9.3.2009 08:20 - Novodvorští sehráli třetí přátelské utkání z týmem Kolínska. Po Pašince a Konárovicích, si také z Bečvár odvážejí Nové Dvory skalp kolínského okresu.
Bečváry - Nové Dvory 1:3 (0:2)

Aktivněji začali hrát domácí. Pomohl k tomu také fakt, že novodvorští nastoupili pouze v deseti hráčích a navíc v kombinované sestavě, kterou musel poskládat díky absenci trenéra Wohlgemutha, manažer klubu Josef Vančura. Až ve 21.min se připojil jedenáctý hráč Melša. Do té doby byli hosté pod tlakem. Obrana však pracovala spolehlivě a domácí k vyložené šanci nepustili. Od zmiňované 21.min se hra obrátila a novodvorští začali zlobit. Neprve Lev neskóroval ze slibné pozice hlavou, trefil jen domácího gólmana. Ve 28.min už ale branka padla. Brožek šel s balónem důrazně do velkého vápna a otevřel střelecký účet - 0:1. Chvlíli poté přišla i stoprocentní příležitost domácího útočníka. Centrovaný míč do míst, kde stál úplně osamocen namířil hlavou k tyči hostující svatyně. Černý ale výborným zákrokem držel čisté konto. Ve 35.min poprvé zaúřadovala útočná dvojice Pátek, Lev. Prvně jmenovaný našel načechraným centrem Lva a ten se hlavou již nemýlil - 0:2. Tak také skončil první poločas.

V druhé půli začalo opět novodvorské neproměňování šancí Lev dvakrát nevyužil dobrou možnost ke vstřelení branky. Dále dvaktát Brožek a jednou Melša netrefili z dobré pozice mezi tyče. Lvovi navíc rozhodčí neuznal regulérní gól, když přeskočil nedůrazného domácího gólmana při centrovaném balónu. Rozhodčí odpískal faul na brankáře. Také domácí se dočkali tíženého gólu. Po přihrávce na domácího útočníka (byl cca metr v ofsajdu) a tečí Zeleného skončil balón v síti - 1:2. Ihned po rozehrání hosté vstřelili pojišťovací branku, opět po souhře Pátek, Lev. Pátek zopakoval přihrávku na Lva a ten se levou nohou nemýlil -1:3.

Zastupující trenér Josef Vančura byl hlavně spokojený s druhou polovinou první půle, kdy Nové Dvory jednoznačně soupeře přehravaly a v tomto čase si i vypracovaly dvoubrankové vedení, na které už domácí nestačili reagovat.

Branky Nové Dvory: Lev 2, Brožek.

Nové Dvory: Černý - Špírek, Zelený, J. Pavlík, D. Pavlík - Melezínek, Brožek, M. Melša (od 21.min), Štefl - Lev, J. Pátek. Trenér: Josef Vančura.