Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory otočily zápas ve druhé půli

Vytvořeno 15.02.2009 22:28:09 | Poslední změna 15.02.2009 22:28:09
Nové Dvory - Fotbalisté Nových Dvorů nezahálejí a jako každý týden i nyní nastoupili k přípravnému utkání. Nyní si pozvali mužstvo III.třídy, tým Církvic. 
Nové Dvory - Církvice 3:2 (1:2)

Zápas napověděl domácímu trenérovi Wohlgemuthovi, že se musí více dopilovat koncovka. Novodvorští měli během zápasu několik možností ke skórování, které neproměnili a v mistrovských zápasech by je to mohlo hodně mrzet.

První branku vstřelili hosté po chybičce novodvorských hráčů, kdy se srazili před pokutovým územím domácí Lev a Zelený. Hostující Rajd se dostal k balónu a z hranice šestnácky zakončil přesně umístěnou střelou - 0:1. Domácí vyrovnali po založení akce Zeleným, kdy efektně rozehrál patičkou. Na konci kombinace skóroval Lev podél hostujícího gólmana Cinka - 1:1. Ještě v první půli se hosté dostali opět do vedení. Výstavní střelou zakončil "Kůta" - 1:2. 

Ve druhé půli skórovali už jen domácí. Obě branky vstřelili z přímých kopů. Nejdříve vyrovnal Zelený - 2:2. Vítězství domácích zajistil Špírek - 3:2. Perličkou v zahozených šancí bylo na konci zápasu trestuhodné zakončení Zeleného, kdy prošel hostující obranou udělal kličku i gólmanovi, ale asi z pěti metrů přestřelil hostující svatyni.  

Zápas byl fyzicky náročný, hraný na podmrzlém terénu. Obě mužstva navíc neměla na lavičce ani jednoho náhradníka. Se skutečností, že jde o přípravu, kde by se měla vyrýsovat případná sestava, nemůže být spokojený ani jeden z trenérů.

Fotogalerie z utkání "zde".  

Branky: Lev, Zelený, Špírek - Rajdl, Kůta

Nové Dvory: Černý - Čálek, Zelený, Špírek, Mirovský - Melezínek, Kokeš, D. Pavlík, J. Pátek - Lev, Dejmal. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth.

Církvice: Cink - Kubín, Hruška, Jirout, J. Novák, Falatys, P. Novák, Dvořák, "Kůta", Rajdl, Volenec

 

 

 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one