Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory podlehly Žlebům

Vytvořeno 01.02.2009 19:13:00 | Poslední změna 01.02.2009 19:13:00
Kutná Hora - K dalšímu přípravnému utkání si novodvorští pozvali, na umělou trávu, třetí celek III.třídy, tým Žlebů.
Žleby - Nové Dvory 3:2 (1:0)

Utkání začalo ve velmi chladném počasí, doprovázeném sněhovými přeháňkami. Novodvorští nastoupili v hodně kombinované sestavě. Chyběli např. Kokeš, Brožek, D. Pavlík, Jakub Rak, Jan Rak, Pátek, Rác,....... 

Fotbalisté Žlebů začali s chutí a byli to oni, kdo dirigoval hru. V první dobré příležitosti nastřelili horní tyčku novodvorské branky. Na druhé straně Lev nedokázal skórovat, když uháněl sám na gólmana. Hráči Žlebů byli běhavějším týmem. Hráli s chutí. Šance ale zahazovali novodvorští. Z další šance už Žleby branku vstřelily. Po centru z pravé strany a následné dorážce otevřeli střelecký účet - 1:0. Poté opět na druhé straně z pěkné hlavičky Lva, neskórovaly Nové Dvory. Střelecký pokus trefil novodvorského Melezínka, který tak zachránil již překonané Žleby od vyrovnání.

Ve druhém poločase se dostali do dvoubrankového vedení žlebští. Němec po rohovém kopu překonal hlavou vše co mu stálo v cestě - 2:0. Novodvorští se pak konečně dočkali branky. Centroval Mirovský a Melezínek tečí snížil - 2:1. Chvíli na to opět odskočily Žleby na rozdíl dvou branek. Opět u toho byl Němec, který nikým nehlídaný hlavou s přehledem zavěsil - 3:1. Poté měli několik příležitostí novodvorští, branku ale nevytěžili. Až v 80 min. Špírek po přihrávce Zeleného střelou do prázdné branky snížil na - 3:2. Nakonec to mohlo ještě skončit remízou, třetí gól ale už Nové Dvory nevstřelily.

Žlebští vyhráli zaslouženě. Po celé utkání byli aktivnější. Naopak na šance vyhrály Nové Dvory. Bohužel to tam dnes nějak nepadalo.  

Branky N.Dvory: Melezínek, Špírek

Rozhodčí: Rynda

Sestava N.Dvory: Černý - Čálek, Zelený, J. Pavlík, Jeřábek - Mirovský, Melezínek, Špírek, Trpišovský - Maláček, Lev. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one