Nové Dvory selhaly v koncovce

Vytvořeno 14.03.2009 18:58:12 | Poslední změna 14.03.2009 18:58:12
Nové DvoryAktualizováno 16.3.2009 - 07:58 - Za slunného počasí se sehrál další přátelský zápas mezi fotbalisty Nových Dvorů a Žlebů. Domácí nám předvedli, jak se dají promrhat vyložené gólové šance, kterých bylo celkem osm.
Nové Dvory - Žleby 1:2 (0:2)

Už od úvodního hvizdu bylo mužstvo hostí aktivnější a bojovnější. Domácí si naopak nedokázali vytvořit žádné gólové šance a selhávali i v přihrávkách. První pořádnou šanci domácí zahodili a vzápětí obdrželi branku. Gólman domácích Kratochvíl ještě stačil střelu vyrazit, ale na následnou dorážku už nedosáhl - 0:1. Ani né za deset minut lovil míč ze sítě podruhé, když se na střeleckou listinu, vlastním gólem, zapsal Zelený - 0:2. Hosté po celý první poločas přecházeli do útoku přes obranu novodvorských, která byla občas děravá jak "cedník". Po nástupu Jana Radly, který střídal za zraněného Kokeše, se hra domácích zlepšila. Začal se z jejich strany hrát lepší a kombinační fotbal, ale dále nedokázali proměňovat jasné příležitosti.

Do druhého poločasu nastoupila obměněná sestava. Přišli Maláček, Melša, Jeřábek a Dejmal. Domácí dostávali hosty pod tlak, ale opět nedokázali proměnit vyložené šance. Například Lev, Dejmal, Brožek, Pátek. Konec zápasu začal být vyhrocený a hráči se začali dostávat do slovních konfliktů. Čestný úspěch domácích vstřelil před koncem zápasu Špírek - 1:2. To bylo ze strany novodvorských vše. Trenér domácích nemohl být s dnešním výkonem vůbec spokojen a určitě zjistil, na čem je před mistrovskými zápasy ještě třeba zapracovat.

Druhý přípravný zápas mezi těmito týmy, skončil tedy znovu výhrou žlebského celku.

Branka Nových Dvorů: Špírek

Nové Dvory: Kratochvíl - Rajchman, Zelený, Špírek, D. Pavlík - Melezínek, Brožek, Jakub Rak, J. Pátek - Kokeš, Lev. Střídali: Radla, Melša, Maláček, Jeřábek, Dejmal. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth.