Novodvorští jednoznačně přehráli Pašinku

Vytvořeno 23.02.2009 14:10:53 | Poslední změna 23.02.2009 14:10:53
Kutná Hora - V přesunutém utkání mezi Novými Dvory a Pašinkou dominoval tým z kutnohorska. Fotbalisté Pašinky mohou být rádi, za nakonec pro ně slušně vypadající výsledek.
Nové Dvory - Pašinka 3:0 (2:0)

Novodvorští vsoupili do utkání nabuzeni a už po čtvrthodině vedli 2:0. Zasloužila se o to hlavně dvojice Brožek, Lev. Prvně jmenovaný přihrál na obě branky Lvovi. V 5.min zakončoval Lev nohou a o deset minut později hlavou. Pašinka se nedostala ani k pořádnému zakončení. Lev v první půli zahodil minimálně ještě další dvě tutovky.

Ve druhém poločase pokračovala zteč branky týmu kolínského okresu. Bohužel pro novodvorské hráče docházelo k dalšímu zahazování příležitostí. Jakub Rak, poté opět několikrát Lev. Domácí nastřelili i tyč a břevno. Ujalo se až zakončení Melezínka po individuální akci po pravé straně. Střela z rohu šestnáctky se zastavila až v síti hostujícího gólmana.

Branky: Lev 2, Melezínek

Rozhodčí: Rynda

Nové Dvory: Černý - Melezínek, Špírek, Zelený, D. Pavlík - Jakub Rak, Brožek, Jan Rak, J. Pátek - Lev, Kokeš. Střídal: Dejmal. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth.