Láďa Pospíšil skóroval čtyřikrát!

Vytvořeno 19.05.2010 15:50:32 | Poslední změna 19.05.2010 15:50:32
Nové Dvory – Ve 21.kole okresního přeboru přivítali fotbalisté Nových Dvorů, B-tým Uhlířských Janovic. Z podzimního duelu, kdy novodvorští totálně vyhořeli (prohráli v U. Janovicích 4:0), měli hostům co oplácet. To se jim povedlo a ještě přidali jednu branku navíc.

Nové Dvory - U. Janovice B 5:0 (2:0)

Zápas začal jasnou převahou domácích. Už ve 4.min mohli využít výhodu přímého kopu. Střela Zeleného byla tečována zdí na rohový kop. Ve 12.min minul těsně branku Brožek. V 17.min se už domácí dočkali. Zásluhu na tom měl Pospíšil, který proměnil hlavou dobře naservírovaný Rajchmanův rohový kop – 1:0. Ve 20.min se dostali k zakončení i hosté. Střelu Vedrala si Černý pohlídal. Ve 25.min museli domácí poprvé střídat. Odstoupil zraněný Pátek, kterého nahradil Rác. Ve 25.min přestřelil branku Pospíšil. Ve 34.min měl znovu příležitost Pospíšil, tentokrát střílel křížem vedle branky. Ve 42.min chybovala hostující obrana. Zaváhání využil Pospíšil a svou druhou brankou poslal domácí do dvoubrankového vedení – 2:0. Těsně před polovinou zápasu mohli domácí skórovat znovu. Střela Ráce mířila do tyče a dorážku Pospíšila zlikvidoval gólman Srba.

V 50.min měl superšanci Brožek. Po akci Jan Rak, Pospíšil zakončil jen do hostujícího gólmana. O tři minuty později se hostující síť rozvlnila potřetí. Maláček přetaženým centrem našel Rajchmana, který si věděl rady – 3:0. Po dalších dvou minutách zazvonila horní tyčka po střele Pospíšila z deseti metrů. V 60.min uviděl po druhé žluté kartě, kartu červenou Vedral (kritika rozhodčího).V 72.min završil, po samostatné akci,  hattrick Pospíšil – 4:0. Za dvě minuty směřovala Rajchmanova střela těsně vedle hostující branky.  V 80.min čistě obral před domácím velkým vápnem, hostujícího hráče o míč Zelený.  Poté Pospíšil stihl přidat ještě jednu branku. V 85.min zavěsil hlavou po Brožkově rohovém kopu – 5:0. Po obdržené páté brance vstřelili branku i hosté, rozhodčí ji však neuznal pro postavení hráče v ofsajdu. V 88.min přibyla na hostující konto další červená karta (opět za kritiku rozhodčího). Uviděl ji Kocourek.

Domácí působili dosti unaveně. Kdyby odehráli utkání s chutí, mohli janovičtí odjíždět klidně s patnácti-gólovým výpraskem.  Ti se na domácí polovinu dostávali opravdu vyjímečně a branku neohrozili.

V dalším kole zajíždějí Nové Dvory na hřiště posledního celku tabulky. Utkání v Malešově začne 22.5.2010 v 17 hodin.

Branky: 17., 41., 72., 85. L. Pospíšil, 53. Rajchman

ŽK: 2/4 (Jan Rak, Rác – Vedral 2, Novotný, Kocourek)

ČK: 60. Vedral, 88. Kocourek (oba U. Janovice B)

Rozhodčí: Průcha

Diváků: 60

Nové Dvory: Černý – Rajchman, Špírek, Zelený (78. Mirovský), Maláček – Melezínek, Radla, Brožek, J. Pátek (25. Rác) – L. Pospíšil, Jan Rak (82. Vítek). Trenér: Miloslav Čepek.

U. Janovice B: Srba – Čížek, Hrbek, Novotný (70. Lopour), Veliký, Főrster, Vedral, Jelínek, P. Kulhánek, Forman (84. Jelínek), L. Kocourek.