Nové Dvory vítězem okresního přeboru!!!!

Vytvořeno 13.06.2010 22:40:20 | Poslední změna 13.06.2010 22:40:20
Suchdol – Ve 25.kole zajížděli Novodvorští fotbalisté do Suchdola. Dvě kola před koncem sezóny měli náskok pěti bodů na týmy Sázavy a Paběnic. Výhra jim tedy definitivně zajišťovala vítězství v kutnohorském okresním přeboru a možnost postoupit do I.B třídy. O jednu branku Suchdol porazili a to co by nikdo před začátkem sezóny předpokládal, se stalo skutečností.

Suchdol - Nové Dvory 1:2 (1:1)

Novodvorští ve zbytku sezóny nastupují s výrazně užším kádrem. Zraněni jsou Luboš Michalec, Jakub Rak, Tomáš Lev, Láďa Pospíšil. Dále absentoval Jakub Melezínek a kvůli červené kartě nemohl nastoupit Jakub Pátek. Také chyběl trenér Miloslav Čepek, který plnil pracovní povinnosti.

Do utkání vstoupili lépe domácí a už ve 3.min se ujali vedení. Po špatném odkopnutí míče Špírkem překvapil z úhlu Bohm Černého v brance a domácí vedli – 1:0. V 8.min se mohli domácí dostat do dvoubrankového vedení. Tentokrát byl Černý proti Bohmovi úspěšnější a druhý pokus vykryl tělem Špírek mimo svou branku. Hosté působili zaskočeně. Věděli, že potřebují zvítězit a to jim svazovalo nohy. V 15.min se zranil domácí kapitán Mikeš a musel být střídán. To byla pro domácí velká ztráta. Od té doby začali hrát i hosté.  Přímé kopy Zeleného a Raka skončily však mimo Hebrovu branku. I na druhé straně nevyužil Čáp volný přímý kop. Ve 33.min odstoupil nevýrazný Rác, kterého nahradil Jakub Procházka. Hodně oživil hostující útočnou hru. Ve 40.min vstřelil i vyrovnávací branku. Brožek poslal míč za domácí obranu, Procházka byl u míče nejrychleji a prostřelil Hebra – 1:1. Ještě do konce poločasu mohli jít hosté do vedení. Opět byl u toho Procházka, jenže tentokrát byl Hebr úspěšnější.

Ve druhém poločase se hrálo už jen převážně na domácí polovině. Hosté vyvíjeli velký tlak, ovšem bez úspěchu. Domácí hrozili už jen z brejků a kdyby zbytečně nezmatkovali, mohli to být právě oni, kteří vstřelí branku. Novodvorští v průběhu druhé půle nastřelili břevno a tyč. Břevno málem zlomil po pěkné hlavičce Radla a tyč byla nastřelená Kokešem. V 86.min se hosté dočkali tíženého gólu. Po Rajchmanově přihrávce, prostřelil domácího gólmana Luňák. V nastaveném čase ještě mohl vyrovnat hlavou Střihavka, bohužel pro domácí mířil mimo Černého branku.

V posledním kole sezóny 2009-10 přivítají Nové Dvory na svém hřišti Sedlec. Výkop je naplánován na 20.6.2010 v 17 hodin.

Branky: 3. Bohm – 40. J. Procházka, 86. Luňák

ŽK: 1/4 (Siřínek – Maláček, Zelený, Rajchman, J. Procházka)

Rozhodčí: Pospíšil

Diváků: 70

Suchdol: Hebr – Langr, Heger, Gono, Pipek, Bohm, Mikeš (15. Siřínek), Hampl, Čáp, Střihavka, Fitzbauer. Trenér: Libor Mana

Nové Dvory: Černý – Rajchman, Špírek, Zelený, Maláček – Radla, Jan Rak, Brožek, Rác (33. J. Procházka), Kokeš, Luňák (89. M. Melša). Mužstvo vedl: Pavel Jeřábek, Josef Vančura.