Novodvorští jsou stále lídři okresu

Vytvořeno 27.05.2010 22:06:42 | Poslední změna 27.05.2010 22:06:42

Malešov – Na půdu posledního celku okresního přeboru zajížděli novodvorští fotbalisté ve 22.kole. Přestože domácí potřebují každý bodík,  všechny body se odvážely do Nových Dvorů.

Malešov - Nové Dvory 1:4 (1:2)

Oba celky přivítal podmáčený malešovský areál. Hosté se prosadili už ve 2.min. Pospíšil našel přihrávkou Brožka a ten otevřel skóre zápasu – 0:1. V 7.min domácí Špitálník vyrovnal, po pěkné Antošově přihrávce – 1:1. Domácí předváděli v první půli celkem pěkný kombinační fotbal. Ve 22.min zneškodnil hostující gólman Černý gólovou šanci Antoše. O minutu později na Černém pohořel Zikmunda. O další dvě minuty zahrozil Špitálník, kličkoval tak dlouho, dokud ho o míč neobrali hostující obránci. Po nevyužitých gólových šancích na domácí straně, naopak hosté uměli příležitosti využít. Ve 30.min Brožek přihrál Kokešovi a ten podruhé rozvlnil domácí síť – 1:2. Ještě do přestávky neohrozil Špitálník, z dobré pozice, hostující branku.

Do druhého poločasu se nastupovalo s mírným zpožděním, protože se spustil vydatný déšť a rozhodčí asi nechtěl promoknout. Terén se tak stal ještě těžším. Hosté však opět po rozehrání skórovali. Maláček vystřelil za velkým vápnem a domácí Škalda nešťastně tečí přeloboval Moce v domácí brance – 1:3. V 56.min střílel Rác, míč pokryl Moc. V té samé minutě Pospíšil netrefil domácí branku. V 60.min se radovali hosté počtvrté. Centrovaný míč Rajchmana uklízel do branky, svým druhým gólem zápasu, Kokeš – 1:4.  V 75.min vyzkoušel pozornost Černého Špitálník. V 84.min neuspěl Pospíšil a stejně tak v 90.min Melezínek.

Ve 23.kole přivítají Nové Dvory na svém hřišti rezervu Kutné Hory. Výkop je naplánován na 30.5.2010 v 17 hodin.

Branky: 30., 60. Kokeš, 2. Brožek, 47. Vlastní (Škalda) – 7. Špitálník

ŽK: 0/3 (Kokeš, L. Pospíšil, Rác)

Rozhodčí: Fencl

Diváků: 70

Malešov: Moc – Lupínek, Krasenský, Barenčík, Zajíc, Antoš, Železný (82. Frant), Škalda (60. Hurt), J. Špitálník, Klečák (90. Vokoun), Zikmunda.

Nové Dvory: Černý – Rajchman, Špírek, Zelený, Maláček (79. Luňák) – Melezínek, Jan Rak, Brožek, J. Pátek (27. Rác) – L. Pospíšil, Kokeš (90. Mirovský). Trenér: Miloslav Čepek.