Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Novodvorští otočili zápas během dvou minut

Vytvořeno 25.04.2010 12:40:40 | Poslední změna 25.04.2010 12:40:40

Zbýšov – Po domácí remíze v minulém kole, zajížděli novodvorští fotbalisté do Zbýšova. I když vstřelili tři branky, museli o tři body hodně bojovat. Rozhodli utkání ve svůj prospěch až čtvrt hodiny před koncem zápasu.

Zbýšov - Nové Dvory 1:2 (1:0)

Ve Zbýšově vítalo aktéry utkání velice příjemné počasí. Nadšením a bojovností dávali domácí hráči najevo, že chtějí dnes minimálně bodovat. V 10.min měli ale první příležitost hosté. Přímý kop Zeleného skončil na domácí zdi. Ihned z protiútoku měli šanci domácí. Hostující gólman Černý vyboxoval míč na hranici velkého vápna před dotírajícím domácím útočníkem. Odražený balón se dostal k Valdmanovi, který z první přestřelil hostující branku. V dalších okamžicích hrozili novodvorští. Brožkovu střelu vyrážel výborně Tvrdý na rohový kop. U další šance byl opět Brožek, jeho hlavičku zablokoval domácí hráč. Ve 13.min se radovali domácí. Kolářův rohový kop byl kroucený na přední tyč a bránící Zelený smolně trefil míč hlavou, který skončil ve vlastní brance – 1:0. V domácím hledišti vypuklo šílenství. V 19.min navíc chyboval Maláček, který špatně odkopl míč, který se dostal k Valdmanovi. Ten z úhlu nastřelil levou tyč Černého branky. Ve 24.min měli další příležitost k navýšení skóre domácí. Babákovu střelu z vápna výborně zlikvidoval Černý na rohový kop. Ve 35.min odpustil rozhodčí Rynda domácím pokutový kop, když domácí hráč zahrával evidentně balón rukou nad hlavou. Ve 38.min zahodil Kolář další čistou gólovku. Sám se ocitl s míčem na velkém vápně, Černý bleskovým vyběhnutím nedal hráči moc čas na rozmyšlenou a ten trestuhodně zakončil daleko mimo hostující branku. Ve 45.min ještě Maláček rozehrál rychlý přímý kop na Jakuba Raka, ten však na míč nedosáhl. Domácí nehráli příliš pěkný fotbal. Spíše balón nakopávali před hostující velké vápno. Hosté se snažili hrát fotbal přihrávkami, jenže domácí k nim pokaždé přistupovali a jen je okopávali.

Ve 49.min měl dobrou příležitost Lev. Jeho střelu z úhlu vyrážel Tvrdý na rohový kop. V 59.min zahrával Brožek přímý kop, jenže jeho střela skončila nad domácí brankou. V 63.min střílel Pospíšil znovu jen do gólmana. V 65.min měli stoprocentní šanci opět domácí. Centrovaný balón našel osamoceného střídajícího Šemíka. Hlavičku ze tří metrů vyrážel reflexivním zákrokem Černý na rohový kop a držel tak hostům šanci na bodový zisk. Hosté přidávali na obrátkách a tlačili se do útoku. Domácí byli pod tlakem a snažili se míče jen zakopávat do zámezí. Evidentně hru zdržovali a domácím fandům se průběh hry zamlouval. V 73.min se již hosté dočkali. Kokeš vybojoval míč a následnou Radlovu střelu ještě domácí obrana zablokovala. Odražený míč se však dostal ke Lvovi, který si před prázdnou brankou věděl rady – 1:1. Po rozehrání ještě vystrčili růžky domácí. Kolářovu střelu z vápna znovu likvidoval konečky prstů Černý nad své břevno. V 75.min se vynikajícím způsobem uvolnil Brožek. Prošel podél velkého vápna a vystřelil. Tvrdý si na míč ještě sáhl, ale obdržené brance  už nezabránil – 1:2. Od tohoto momentu začali domácí diváci vulgárně napadat rozhodčího. V 80.min zbytečně zakopl míč Pospíšil a následkem toho byla žlutá karta v ruce rozhodčího Ryndy. V 82.min ještě zahodil Brožek další slibnou šanci. Sám na velkém vápně se zbytečně ukvapil a střílel mimo domácí branku. Poté se už čekalo na závěrečný hvizd rozhodčího, který nastavoval asi šest minut, protože v průběhu druhého poločasu došlo k ošetřování hostujícího gólmana Černého a útočníka Valdmana. Valdman zajel nevybíravým skluzem do Černého. Černý útočníka následně kopl do nohy. Rozhodčí tento incident řešil bez udělení karet.

Hosté byli po fotbalové stránce kvalitnějším týmem. Domácí celý zápas neměli pod kontrolou střed hřiště a hrozili jen z nakopávaných míčů. Kdyby za stavu 1:0 domácí využili několik svých příležitostí, nemuselo by utkání dospět do takového vyhroceného konce, kdy hráči, společně s fanoušky, nemohli unést porážku.

Rozhodčí Rynda přispěl v rozhodování několika nepřesnými výroky (na obou stranách).

Branky: 13. vlastní Zelený – 73. Lev, 75. Brožek

ŽK: 1/2 (Vrkota – Jak. Rak,  Pospíšil)

Diváků: 65

Rozhodčí: Rynda

Zbýšov: Tvrdý – Čáp, Vébr, Vágner, Bohatý (80. Horváth), Kolář, Výborný, I. Babák, Prášek (56. Šemík), Valdman, Vrkota.

Nové Dvory: Černý – Rajchman, Zelený, Jan Rak, Maláček – Jak. Rak, Radla, Brožek, J. Pátek (55. Kokeš) – L. Pospíšil, Lev (80. Špírek). Trenér: Miloslav Čepek.     

 

 

 

 

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one