Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

V Nových Dvorech se I.B třída hrát bude

Vytvořeno 15.06.2010 20:28:37 | Poslední změna 15.06.2010 20:28:37
Nové Dvory – Fotbalisté Nových Dvorů mají jasno. V sezoně 2010/2011 budou hrát I. B třídu. Rozhodl o tom výbor Sokola Nové Dvory. Co není však jasné, kdo tým povede. Miloslavu Čepkovi se evidentně nechce.
Šest hlasů pro a I. B třída byla odklepnuta. „Dva nebyli přítomni, jeden byl proti,“ dodal k hlasování předseda novodvorského fotbalu Josef Vančura.

Vrásky na čele mu dělá trenér Miloslav Čepek, který stále odmítá setrvání u mužstva. „Budeme ho přemlouvat,“ smál se Vančura a promluvil finanční strategii týmu: „Je to vše o financích. Měl jsem jednání se sponzorem, který by nám zajistil dopravu a platbu rozhodčích.“

Josefa Vančuru hnala do I. B třídy i podpora hráčů. „Z osmnácti hráčů mi I. B třídu potvrdilo patnáct. Pro ně by to bylo zklamání. Zkusíme to, třeba budeme za rok litovat, ale byla by škoda, to nezkusit, když je ta šance,“ uvedl.

Čepkovo přání je z Nových Dvorů odejít. „Nevím, proč mě nechtějí nechat. Já chci na Kaňk,“ vtipkoval trenér vítězného týmu okresního přeboru Miloslav Čepek a pokračoval ve stejném tónu: „Myslí si, že mě zlomí. Mám své představy, které neměním. Nejedná se o otázku peněz, ty tady nemají. To, čeho jsem chtěl dosáhnout, jsem dosáhl. Pořád mě lámou, ale asi těžko. Třeba budu dělat delegáta.“

 


 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one