Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

V Nových Dvorech se I.B třída hrát bude

Vytvořeno 15.06.2010 20:28:37 | Poslední změna 15.06.2010 20:28:37
Nové Dvory – Fotbalisté Nových Dvorů mají jasno. V sezoně 2010/2011 budou hrát I. B třídu. Rozhodl o tom výbor Sokola Nové Dvory. Co není však jasné, kdo tým povede. Miloslavu Čepkovi se evidentně nechce.
Šest hlasů pro a I. B třída byla odklepnuta. „Dva nebyli přítomni, jeden byl proti,“ dodal k hlasování předseda novodvorského fotbalu Josef Vančura.

Vrásky na čele mu dělá trenér Miloslav Čepek, který stále odmítá setrvání u mužstva. „Budeme ho přemlouvat,“ smál se Vančura a promluvil finanční strategii týmu: „Je to vše o financích. Měl jsem jednání se sponzorem, který by nám zajistil dopravu a platbu rozhodčích.“

Josefa Vančuru hnala do I. B třídy i podpora hráčů. „Z osmnácti hráčů mi I. B třídu potvrdilo patnáct. Pro ně by to bylo zklamání. Zkusíme to, třeba budeme za rok litovat, ale byla by škoda, to nezkusit, když je ta šance,“ uvedl.

Čepkovo přání je z Nových Dvorů odejít. „Nevím, proč mě nechtějí nechat. Já chci na Kaňk,“ vtipkoval trenér vítězného týmu okresního přeboru Miloslav Čepek a pokračoval ve stejném tónu: „Myslí si, že mě zlomí. Mám své představy, které neměním. Nejedná se o otázku peněz, ty tady nemají. To, čeho jsem chtěl dosáhnout, jsem dosáhl. Pořád mě lámou, ale asi těžko. Třeba budu dělat delegáta.“

 


 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one