Zhodnocení podzim (sezóna 2009/2010) A-tým

Vytvořeno 30.11.2009 12:55:41 | Poslední změna 30.11.2009 12:55:41
Letní příprava na ročník 2009/2010 začala 17. července 2009. Kádr mužstva zůstal pohromadě a naopak byl posílen o Luboše Michalce ze Zenitu Čáslav. Dalším úspěchem manažera Josefa Vančury bylo prodloužení hostování u hráčů (M. Černého, T. Lva, M. Brožka, Z. Rajchmana,...…), na hostování odešli Milan Čálek do U. Janovic (I.A třída) a na přestup D. Pavlík do Viktorie Sedlec.......

V průběhu nabírání fyzické kondice sehrálo mužstvo čtyři přípravná utkání s rozdílnými soupeři i výsledky:

N. Dvory – Kluky (IV.třída) 1:0,

N. Dvory – Libodřice (I.B třída) 3:2,

N. Dvory – B. Podolí (I.B třída) 4:2,

Tři Dvory (II.tř. - kolínsko) – N. Dvory 1:4,

Celkové skóre: 12:5

Střelci: L. Pospíšil 4x, Lev 3x, Brožek 2x, Jeřábek, Melezínek, Rak Jan všichni 1x.

Několik připomínek měl k letní přípravě i trenér Miloslav Čepek: "Letní příprava se povedla výsledkově, ale v některých utkáních hráči neproměnili vyložené gólové možnosti, vázla vzájemná komunikace mezi hráči a musí se zapracovat i na chování některých hráčů při utkáních. K tréninkovým jednotkám přistupovali hráči zodpovědně.“

V průběhu podzimu sehrálo mužstvo i dvě kola okresního poháru ČMFS:

Záboří n./L. – N. Dvory 2:3 (střelci: L. Pospíšil, Jan Rak, M. Pospíšil),

Křesetice – N. Dvory 1:3 (střelci: Rajchman, L. Pospíšil, J. Pátek).

V podzimní části  sezóny 2009/2010 sehrálo mužstvo 13 mistrovských utkání:

7 utkání v domácím prostředí = 6x vítězství, 1x nerozhodně při skóre 26:5 a zisku 19 bodů,

6 utkání v cizím prostředí = 3x vítězství, 2x porážky, 1x nerozhodně při skóre 11:10 a zisku 10 bodů).

Celkem: 37:15, 29 bodů a 1.místo v tabulce Okresního přeboru.

Střelci: L. Pospíšil 12x, Michalec, Rajchman, Jan Rak 4x, Lev, Zelený 3x, Brožek 2x, Melezínek, J. Pátek, Jakub Rak, Vítek a Maláček 1x.

ŽK: Lev 7x, Jan Rak 6x, Zelený 5x, Rajchman, L. Pospíšil 3x, Brožek, Kokeš, Luňák, J. Pátek 2x, Čálek, Jakub Rak, Špírek a Michalec 1x.

ČK: Jan Rak, Rajchman, Michalec 1x (všichni v jednom utkání).

Do zápasů se zapojilo: 22 hráčů

K nejvíce utkání nastoupil: Černý, Lev, J. Pátek, Špírek 13x (každé utkání), L. Pospíšil, Jan Rak a Zelený 12x, Brožek, Melezínek, Michalec a Rajchman 11x,.......

Nevíce odehraných minut: Černý 1170 minut, Špírek 1117 minut, Zelený 1080 minut, J. Pátek a L. Pospíšil 1071 minut, Jan Rak 1026 minut,......

Vítězné branky zajistili tito hráči: L. Pospíšil 3x, Brožek 2x, Melezínek, Michalec, Jan Rak a Zelený 1x

Mužstvo oproti minulé sezóně překročilo hranici 20 bodů a skončilo s plusovými body v tabulce pravdy, v několika utkáních zabojovalo za nepříznivého stavu (Křesetice, Zbýšov, Sázava) a získalo 7 bodů. Dalším kladem bylo, že hráči vstřelili 15 branek ze standardních situací (4x pokutový kop, 4x přímý volný kop, 7x po zahrání rohového kopu).

Objevily se též nedostatky:

1) špatná komunikace mezi hráči,

2) obranná činnost útočníků na slabé úrovni,

3) 36x ŽK – z toho 6 zbytečných tj. za kritiku rozhodčích, nevhodné chování k soupeři.

A jak hodnotil polovinu sezóny trenér Miloslav Čepek: „V některých utkáních mne hráči zklamali svým přístupem ke hře (Zruč, U. Janovice, K. Hora, Sázava - v 1.poločase), chyběla ohleduplnost ke spoluhráčům a často i k protihráčům. Je pravda, že při nás občas stálo fotbalové štěstí (ve Zruči, Paběnicích, doma v 1.poločase se Sázavou). Musíme zlepšit chování hráčů v utkáních, vzájemné zajišťování hráčů při obranné činnosti. Moje poděkování patří hráčům za kvalitní přístup k tréninkům a fanouškům za jejich podporu při utkáních doma a zvláště na cizím hřišti. V našich utkáních padly v průměru 4 branky na zápas. Závěrem bych poděkoval U.Janovicím B a K.Hoře B, protože výsledky s nimi nás vrátily na zem a přinutily nás na sobě zapracovat na poslední tři zápasy podzimu.“