Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Los a výsledky OP

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hod.
Křesetice - Sázava 2:2
Malín - Zbýšov 2:1 
Malešov - Kaňk 1:2
K. Hora B - Zruč n. S. 1:1 
Suchdol - Sedlec 3:3
U. Janovice B - Paběnice 1:3
N. Dvory - Vrdy 5:1
 
2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hod.
Sázava - Sedlec 6:4 
Vrdy - Suchdol 3:7 
Zruč n. S. - N. Dvory 1:1 
Kaňk - K. Hora B 3:2 
Paběnice - Malešov 8:0
Zbýšov - U. Janovice B 2:2 
Křesetice - Malín 2:3
  
3. kolo - sobota 5. září od 17 hod.
Malín - Sázava 1:3 
Malešov - Zbýšov 1:2 
K. Hora B - Paběnice 2:1 
Suchdol - Zruč n. S. 0:3
Sedlec - Vrdy 3:3
U. Janovice B - Křesetice 2:5
N. Dvory - Kaňk 6:2
  
4. kolo - sobota 12. září od 17 hod.
Sázava - Vrdy 8:1
Zruč n. S. - Sedlec 3:0 
Kaňk - Suchdol 2:2
Paběnice - N. Dvory 1:3 
Zbýšov - K. Hora B 1:1
Křesetice - Malešov 1:0
Malín - U. Janovice B 10:0
 
5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hod.
Malešov - Malín 0:2
K. Hora B - Křesetice 2:1 
Suchdol - Paběnice 2:1
Sedlec - Kaňk 0:0
Vrdy - Zruč n. S. 1:4 
U. Janovice B - Sázava 2:1
N. Dvory - Zbýšov 3:1
  
6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hod.
Sázava - Zruč n. S. 3:2 
Kaňk - Vrdy 2:2
Paběnice - Sedlec 1:1
Zbýšov - Suchdol 0:1
Křesetice - N. Dvory 1:3
Malín - K. Hora B 1:3
U. Janovice B - Malešov 3:2
 
7. kolo - sobota 3. října od 16 hod.
Malešov - Sázava 1:5 
K. Hora B - U. Janovice B 2:0 
Suchdol - Křesetice 3:1
Sedlec - Zbýšov 6:1
Vrdy - Paběnice 1:2
Zruč n. S. - Kaňk 1:1 
N. Dvory - Malín 2:0
  
8. kolo - sobota 10. října od 16 hod.
Sázava - Kaňk 6:0 
Paběnice - Zruč n. S. 5:1 
Zbýšov - Vrdy 4:1
Křesetice - Sedlec 1:3 
Malín - Suchdol 3:3
Malešov - K. Hora B 2:2 
U. Janovice B - N. Dvory 4:0
  
9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hod.
K. Hora B - Sázava 3:0 
Suchdol - U. Janovice B 4:1 
Sedlec - Malín 2:2
Vrdy - Křesetice 1:2 
Zruč n. S. - Zbýšov 0:2 
Kaňk - Paběnice 1:3
N. Dvory - Malešov 7:0
 
10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hod.
Sázava - Paběnice 1:1
Zbýšov - Kaňk 7:3
Křesetice - Zruč n. S. 3:1 
Malín - Vrdy 1:1
Malešov - Suchdol 1:7 
K. Hora B - N. Dvory 2:0
U. Janovice B - Sedlec 2:3
 
11. kolo - sobota 31. října od 14 hod.
Suchdol - K. Hora B 7:1
Sedlec - Malešov 2:1

Vrdy - U. Janovice B 7:2 
Zruč n. S. - Malín 2:1 
Kaňk - Křesetice 3:2 
Paběnice - Zbýšov 4:0
N. Dvory - Sázava 1:1
 
12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hod.
Sázava - Zbýšov 4:1 
Křesetice - Paběnice 2:4 
Malín - Kaňk 2:0
Malešov - Vrdy 3:3
K. Hora B - Sedlec 3:0 
U. Janovice B - Zruč n. S. 1:2
N. Dvory - Suchdol 2:0
  
13. kolo - sobota 14. listopadu od 14 hod.
Suchdol - Sázava 1:2 
Sedlec - N. Dvory 1:4 
Vrdy - K. Hora B 0:1 
Zruč n. S. - Malešov 5:1 
Kaňk - U. Janovice B 0:1 
Paběnice - Malín 2:1 
Zbýšov - Křesetice 3:1
 
14. kolo - sobota 27. března od 15 hod.
Sázava - Křesetice 2:1
 Zbýšov - Malín 1:1
 Kaňk - Malešov 1:1
 Zruč n. S. - K. Hora B 3:2
Sedlec - Suchdol 4:1
Paběnice - U. Janovice B 1:0 
Vrdy - N. Dvory 0:3
  
15. kolo - sobota 3. dubna od 16.30 hod.
Sedlec - Sázava 0:4  
Suchdol - Vrdy 3:1
N. Dvory - Zruč n. S. 3:0  
K. Hora B - Kaňk 3:1 
Malešov - Paběnice 1:4
 U. Janovice B - Zbýšov 2:1
Malín - Křesetice 2:1
  
16. kolo - sobota 10. dubna od 16.30 hod.
 Sázava - Malín 2:1 
Zbýšov - Malešov 2:0 
Paběnice - K. Hora B 2:0 
Zruč n. S. - Suchdol 0:2
 Vrdy - Sedlec 0:2
Křesetice - U. Janovice B 3:0 
Kaňk - N. Dvory 1:4
  
17. kolo - sobota 17. dubna od 17 hod.
 Vrdy - Sázava 1:1
 Sedlec - Zruč n. S. 2:0 
Suchdol - Kaňk 2:1
 N. Dvory - Paběnice 2:2 
K. Hora B - Zbýšov 3:0
Malešov - Křesetice 6:1
U. Janovice B - Malín 3:1
 
18. kolo - sobota 24. dubna od 17 hod.
 Malín - Malešov 2:1
Křesetice - K. Hora B 0:0 
Paběnice - Suchdol 2:1
Kaňk - Sedlec 0:3
Zruč n. S. - Vrdy 6:0 
Sázava - U. Janovice B 5:1 
Zbýšov - N. Dvory 1:2
  
19. kolo - sobota 1. května od 17 hod.
Zruč n. S. - Sázava 0:1 
Vrdy - Kaňk 0:2
 Sedlec - Paběnice 1:1
 Suchdol - Zbýšov 3:1
 N. Dvory - Křesetice 5:0
K. Hora B - Malín 5:1
 Malešov - U. Janovice B 5:1
  
20. kolo - sobota 8. května od 17 hod.
 Sázava - Malešov 4:0 
U. Janovice B - K. Hora B 0:2 
Křesetice - Suchdol 3:1
Zbýšov - Sedlec 4:3
 Paběnice - Vrdy 4:0
 Kaňk - Zruč n. S. 0:0
Malín - N. Dvory 2:3
  
21. kolo - sobota 15. května od 17 hod.
 Kaňk - Sázava 2:3 
Zruč n. S. - Paběnice 1:3 
Vrdy - Zbýšov 1:1
 Sedlec - Křesetice 7:0 
Suchdol - Malín 1:2
 K. Hora B - Malešov 4:2 (předehráváno 5.5.2010)
N. Dvory - U. Janovice B 5:0
  
22. kolo - sobota 22. května od 17 hod.
 Sázava - K. Hora B 6:1 
U. Janovice B - Suchdol 1:1 
Malín - Sedlec 1:3
 Křesetice - Vrdy 4:1 
Zbýšov - Zruč n. S. 1:0 
Paběnice - Kaňk 4:2
Malešov - N. Dvory 1:4
  
23. kolo - sobota 29. května od 17 hod.
 Paběnice - Sázava 2:0
 Kaňk - Zbýšov 1:1
 Zruč n. S. - Křesetice 4:1 
Vrdy - Malín 1:1
 Suchdol - Malešov 3:4 
N. Dvory - K. Hora B 1:0
 Sedlec - U. Janovice B 4:2
 
24. kolo - sobota 5. června od 17 hod.
 K. Hora B - Suchdol 4:1
Malešov - Sedlec 5:4

U. Janovice B - Vrdy 3:2 
 Malín - Zruč n. S. 2:1
Křesetice - Kaňk 2:2  
 Zbýšov - Paběnice 2:2
Sázava - N. Dvory 1:1 
 
25. kolo - sobota 12. června od 17 hod.
 Zbýšov - Sázava 1:2 
 Paběnice - Křesetice 3:1 
 Kaňk - Malín 2:5
 Vrdy - Malešov 0:1
 Sedlec - K. Hora B 3:2 
 Zruč n. S. - U. Janovice B 2:3 
Suchdol - N. Dvory 1:2
  
26. kolo - sobota 19. června od 17 hod.
 Sázava - Suchdol 10:3
N. Dvory - Sedlec 2:0  
 K. Hora B - Vrdy 9:0 
 Malešov - Zruč n. S. 4:1 
 U. Janovice B - Kaňk 2:2 
 Malín - Paběnice 0:2 
 Křesetice - Zbýšov 8:6
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one