Nedohrané utkání skončilo remízou

Vytvořeno 14.03.2010 00:51:36 | Poslední změna 14.03.2010 00:51:36
Jestřábí Lhota - Tento víkend zavítali novodvorští fotbalisté k přípravnému utkání na kolínský okres. Na přírodní trávě sehráli utkání s mužstvem Jestřábí Lhoty.
Sokol Jestřabí Lhota - Sokol Nové Dvory 2:2 (2:2)
Další přípravné utkání, které se Novodvorským nevydařilo herně a také přístupem hráčů. K zápasu se dostavilo jen 11 hráčů, což je žalostně málo 14 dní před mistrovskými utkáními. Už na srazu v Nových Dvorech se dali někteří hráči slyšet, že by se k utkání nemělo odjet.
Utkání se nakonec hrálo za solidního větru. První poločas hráli hosté s větrem v zádech, což ale nevyužili ke střelbě ze střední vzdálenosti. K překvapení šli hosté do vedení ve 4.min, kdy Rajchmanův přímý kop z levé strany skončil v domácí brance - 0:1. Domácí zlepšili hru ve středu pole a v 17.min naši obranu včetně brankáře Černého vyškolil domácí kapitán Čmugr - 1:1. Za tři minuty se stav měnil opět ve prospěch hostí. Kokeš po rohovém kopu Rajchmana skóroval hlavou - 1:2. Domácí hráli proti větru, ale měli další šance. Ve 37.min zaváhala hostující pravá strana, odkud domácí centrovali a volný Čmugr hlavou vyrovnal - 2:2. Poslední stoprocentní šanci měl Jakub Rak. Při úniku po přesné přihrávce Lva, nastřelil z pěti metrů domácího brankáře.

Druhý poločas hráli domácí po větru a měli herní převahu. V úvodních pěti minutách se ale hrálo okolo domácího pokutového území, avšak hosté nedokázali skórovat. V průběhu druhého poločasu se začalo hrát důrazněji, rozhodčí utkání pustil a zákroky netrestal na obou stránách, což vyvrcholilo v 75.min ostrými zákroky, kdy šlo o zdraví hráčů. Rozhodčí Březina raději utkání předčasně ukončil.

Branky: Čmugr 2 - Rajchman, Jakub Rak

Rozhodčí: Březina (Týnec nad Labem)

Nové Dvory: Černý - Maláček, Zelený, Kokeš, Rajchman - Rác, Špírek, Lev, J. Pátek - Dejmal, Jak. Rak

Chyběli: Jan Rak, Brožek, Radla, Melezínek, Michalec, L. Pospíšil, Čálek