Novodvorští přehráli Bílé Podolí

Vytvořeno 07.02.2010 11:30:32 | Poslední změna 07.02.2010 11:30:32
Červené Pečky - Ve druhém přípravném utkání se novodvorští utkali, v Červených Pečkách na umělé trávě, s fotbalisty Bílého Podolí, kteří hrají I.B třídu.
Bílé Podolí - Nové Dvory 2:3 (1:2)

Novodvorští hráli v prvním poločase o třídu lepší fotbal. Promarnili několik slibných příležitosti. V zakončení bohužel netrefili branku. Byl to hlavně Jakub Rak, když šel sám na gólmana Berana. Po patnácti minutách se už novodvorští prosadili. Vypracovali si dvoubrankové vedení. Zásluhu na tom měl hlavně Jakub Rak, který se postaral o obě vstřelené branky. Nejdříve využil samostatný unik, ve kterém po kličce gólmanovi Beranovi bez problému otevřel skóre - 0:1. Při druhé brance perfektně naservíroval Pospíšil přihrávku před branku, kde do otevřené podolské svatyně zavěsil Jakub Rak podruhé - 0:2. Podolští stačili ještě do konce první půle korigovat. Prodloužený balón po rohovém kopu usměrnil do sítě, z rohu malého vápna, Štoček - 1:2. V první půli měli podolští další dvě dobré příležitosti, ale obě dvě skončili neproměněny, díky dobrým zákrokům gólmana Černého.

V začátku druhého poločasu se už hra vyrovnávala. Po čtvrthodince už měli podolští převahu. Šance však přicházely na obou stranách. Když podolští nevyužili dobré příležitosti přišlo potrestání na druhé straně. Po rohovém kopu se na malém vápně nejlépe zorientoval Pospíšil a zvýšil opět na rozdíl dvou branek - 1:3. Podolští stačili do konce zápasu už jen snížit. Opět u toho byl Štoček, který technickou střelou nedal Černému šanci - 2:3.

Podolští i novodvorští měli ve druhé půli řadu dalších příležitostí, které zůstali nevyužity. Nejblíže gólu byl hostující Pospíšil, který v závěru zápasu nastřelil tyč Beranovi branky.

Branky: L. Štoček 2 - Jak. Rak 2, L. Pospíšil

Bílé Podolí: Beran - L. Toman (46. Jak. Fejfar), Bílý, L. Štoček, Bíža - Jos. Fejfar, R. Toman, Skala, Šálený - Kupka (46. Šilha), Chadraba. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth.

Nové Dvory: Černý - Maláček, Špírek, Zelený, Čálek - Melezínek, Brožek, Jan Rak, Lev - L. Pospíšil, Jak. Rak. Střídal: Hollas. Trenér: Miloslav Čepek.