Sedm branek od Bečvár

Vytvořeno 16.02.2010 15:54:38 | Poslední změna 16.02.2010 15:54:38
Kutná Hora - O víkendu čekal na Novodvorské fotbalisty další soupeř do přípravy. Tentokrát se novodvorští utkali, na umělé trávě v Lorci, s kolínským týmem Bečvár. Mužstvem, které je po polovině sezóny na desáté příčce okresního přeboru.
Bečváry – Nové Dvory 7:3 (5:0)

Novodvorští nastoupili k utkání v kombinované sestavě. Chybělo šest hráčů základní sestavy (Černý, Rajchman, Brožek, bratři Rakové a zraněný Michalec, který bude pravděpodobně chybět v celé jarní části).

Kolínský celek byl po celý první poločas lepším týmem. Už po patnácti minutách vedl 4:0. Do konce prvé půle ještě náskok zvýšili.

Na začátku druhého poločasu se hra vyrovnávala. Novodvorští korigovali na 5:2. Mohli přidat i další branky, jenže Pospíšil neměl šťastný den. Po polovině druhé půle opět dominovali hráči z Kolínska.

Branky: V. Holub 4, Čáslava, Hampl, O. Holub - Melezínek 2, Bareš

Bečváry: Kropáček (46. Chadraba) – T. Kubásek, Uher, J. Holub, Křovina (46. L. Kubásek) – Hampl, Kubín, O. Holub, M. Kšírl – V. Holub, Čáslava

Nové Dvory: Hanuš - Maláček, Špírek, Zelený, Rác - Lev, Radla, M. Melša, Melezínek - Hollas, L. Pospíšil. Střídali: Bareš, J. Pátek. Trenér: Miloslav Čepek.