Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Nové Dvory zahájily vítězně

Vytvořeno 24.01.2009 16:47:15 | Poslední změna 24.01.2009 16:47:15
Kutná Hora - Fotbalisté Nových Dvorů se střetli na umělém povrchu s domácím týmem dorostu. Ti byli doplněni i staršími hráči. 
Kutná Hora - Nové Dvory 4:7 (3:3)

Bylo vidět, že oba týmy se teprve rozehrávají. Nové Dvory nejprve posunul do vedení Lev. Poté domácí vstřelili po zbytečných chybách hostující obrany dvě branky a otočili skoré. Střelcem obou branek byl Pospíšil. Na 2:2 vyrovnával z přímého kopu Špírek. Domácí se ale opět ujali vedení po nedorozumění novodvorské obrany, hattrick završil Pospíšil. Na 3:3 srovnával opět Lev. Tak skončil i poločas.

Ve druhé půlkce už hosté tolik nechybovali a s přehledem domácí přestříleli. Do vedení 4:3 postal Nové Dvory Brožek. Dále skóroval ještě Zelený, znovu Špírek z přímého kopu a po přihrávce Lva, Mirovský. Domácí už jen v závěru korigovali výsledek, Švábem z přímého kopu.

Branky: Pospíšil 3, B. Šváb - Lev 2, Špírek 2, Brožek, Zelený, Mirovský.

Rozhodčí: Pařez - Žaloudek, Průcha.

K. Hora Dastych - B. Šváb, Gono, Kulhánek, Černý, Papoušek, Rumpli ml., T. Popíšil, Štefl, Kraus, Vonšovský. Střídali Hačka, Rumpli st.

Nové Dvory: Černý (45. Cink) - Čálek, Špírek, Zelený, D. Pavlík - Melezínek, Brožek, Kokeš, Trpišovský - Lev, Mirovský. Trenér: Jaroslav Wohlgemuth.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one